Aktualności

Mechanik - Stal (relacja live)

• autor: piotrek1710, 2015-09-19 11:54

RKS Mechanik Radomsko 9:3 Stal Głowno (4:2)

Bramki: Michalski 7', 52' i 81', Walioszczyk 13' i 45', Machura 42', Majewski 67', Kornacki 74' i 88' - Florczak 31', Szubert 33', D.Tomczyk 83'

Skład Mechanika: Rudak - Perliński, Nowak, Frączyk, Kolba ż (65' Królik) - Kornacki, Antczak, Szymczak (78' Bąbka), Machura (60' Majewski), Michalski - Walioszczyk ż (80' Tazbir)

Skład Stali: Smurzyński ż - Kluska ż, E.Ignatowski, A.Gibała, Kret (66' Al.Waśkiewicz) - Nowak (c) (59' D.Tomczyk) - P.Ignatowski, Florczak, Mospinek (74' Głowiński), Knys (46' An.Waśkiewicz) - Szubert

Witamy serdecznie, zapraszamy na relację live z meczu 9. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy RKS Mechanikiem Radomsko, a Stalą Głowno. Arbitrem głównym tego spotkania będzie p. Mateusz Anielak z Łodzi. Początek meczu o godz. 12:00.

Na miejscu jest nasz korespondent Sergiusz Owczarek, który przekazuje nam na bieżąco wszystkie istotne informacje :)

11:55 Znamy już składy, w jakich obie drużyny rozpoczną dzisiejszy mecz:

Mechanik: Rudak - Perliński, Nowak, Frączyk, Kolba - Kornacki, Antczak, Szymczak, Machura, Michalski - Walioszczyk
W rezerwie pozostają: Dawid, Królik, Bąbka, Tazbir, Grabarczyk, Lewacki i Majewski

Stal: Smurzyński - Kluska, A.Gibała, E.Ignatowski, Kret - Nowak - P.Ignatowski, Mospinek, Florczak, Knys - Szubert
Na ławce: Chrobak, Al.Waśkiewicz, An.Waśkiewicz, D.Tomczyk, Głowiński

12:00 Pierwszy gwizdek sędziego Anielaka, zaczynamy!

3' Dobra pierwsza akcja Stali. W pole karne wbiegł Patryk Ignatowski, jego strzał poszybował jednak nad bramką.

7' Niestety wracają stare koszmary. Pierwszy ofensywny wypad gospodarzy kończy się golem. Zagranie z boku boiska i napastnik Mechanika z trzech metrów pakuje piłkę do bramki. Przegrywamy 0:1.

13' Już 0:2. Z pozoru niegroźna wrzutka z wolnego kończy się bramką. Nikt nie przeciął wrzuconej piłki i ta wpada do bramki.

20' Stal nie może otrząsnąć się po dwóch szybkich ciosach. Mechanik natomiast jest bardzo usatysfakcjonowany wynikiem. Gra toczy się w środku pola.

27' Damian Mospinek strzela z dystansu, ale bramkarz zbija piłkę na rzut rożny, który nie przynosi większego zagrożenia.

30' Było bardzo blisko bramki kontaktowej! Po wrzutce Przemka Szuberta głową uderzył Patryk Ignatowski, piłka zatrzymuje się jednak tylko na poprzeczce. Dobry okres w grze Stali.

31' Ale teraz już dopięliśmy swego! Mospinek zagrywa prostopadłą piłkę do Tomasza Florczaka, a ten spokojnie strzałem po długim rogu pokonuje bramkarza gospodarzy. Już tylko 1:2!

33' I już 2:2! Daniel Knys wrzuca piłkę w pole karne po ziemi, a tam do piłki dopada Szubert i z dwóch metrów pakuje ją do bramki! Przemek sprawił sobie nie lada prezent na 21. urodziny, które obchodzi właśnie dzisiaj! Sto lat Szubi!

40' Po dobrym fragmencie gry dla Stali do głosu zaczynają dochodzić gospodarze. Gdyby nie kiks gracza gospodarzy, mógł być gol.

42' I teraz ten gol już pada. Długa piłka za linię obrony Stali, Maciej Machura uprzedza nadbiegającego Smurzyńskiego i lobem posyła piłkę do siatki.

45' I już 2:4!!! Prawdziwa sinusoida. Jeszcze 10 minut temu Stal była na fali, a Mechanik zaciekle się bronił. Teraz sytuacje się odwróciły. Rzut rożny, przebitka i w dużym zamieszaniu najlepiej odnajduje się Tomasz Walioszczyk, który głową zdobywa gola. Katastrofa.

45+1' Przerwa.

13:01 Początek II połowy. W Stali jedna zmiana - Knysa zastępuje starszy z braci Waśkiewiczów - Antoni.

48' Gorąco pod naszą bramką, ale w sytuacji 1 na 1 napastnik gospodarzy posyła piłkę obok bramki.

50' Słupek ratuje Stal przed utratą gola.

52' Kolejna 100% akcja Mechanika! Pierwszy strzał odbija Smurzyński, dobitka zablokowana i zagrożenie oddalone przynajmniej na chwilę.

53' To się musiało tak skończyć. 5:2 dla gospodarzy po ładnej wymianie kilku podań i strzale Marka Michalskiego po krótkim rogu.

54' Stal próbuje odpowiedzieć i w trójkowej akcji E.Ignatowski, Florczak i P.Ignatowski strzela ten ostatni, ale nad bramką.

56' Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu - ukarany nią Łukasz Kluska.

58' Znów mamy sporo szczęścia. Gospodarze nie wykorzystali faktu wyjścia z bramki Smurzyńskiego i co za tym idzie pustej bramki. Wrzutka niecelna.

59' Druga zmiana w naszym zespole - Dominik Tomczyk pojawia się na boisku za Damiana Nowaka.

60' Gol dla Mechanika, ale słusznie nieuznany - był spalony. W tej samej minucie żółtą kartką ukarany także Dariusz Smurzyński.

62-64' Dwie 200% akcje dla Mechanika w odstępie niecałych dwóch minut! W obydwu sytuacjach dwóch zawodników gospodarzy wychodziło na przeciw Smurzyńskiemu, ale raz jeden z nich strzelił nad poprzeczką, a raz w ostatniej chwili strzał zdążył zablokować wracający Kluska. W odpowiedzi strzela Dominik Tomczyk, ale jego próbę wyłapuje bramkarz gospodarzy.

66' Trzecia zmiana w Stali. Tomasz Kret opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Aleksy Waśkiewicz. Wygląda na to, że będzie grał... na prawej obronie.

67' 6:2. Długa piłka zagrana za plecy obrońców i Wiktor Majewski pewnie wykańcza akcję. TRAGEDIA.

69' Jedna z nielicznych prób Stali. Akcja Florczak - An.Waśkiewicz spaliła jednak na panewce po rykoszecie, który pewnie wyłapał bramkarz gospodarzy.

71' Znów w obronie w ostatniej chwili ratuje nas Łukasz Kluska.

74' Katastrofa, nasza defensywa istnieje tylko teoretycznie. Znów sam na sam i tym razem Przemysław Kornacki wpisuje się na listę strzelców. Ostatnia zmiana w Stali - Damiana Mospinka zmienia Marek Głowiński.

80' Znów gracz gospodarzy wychodzi z akcją sam na sam. Lob i... piłka zatrzymuje się na słupku.

81' Ale teraz już na słupku się nie zatrzymuje. Znów akcja 1 na 1 i pewny gol. Chyba już ósmy po stronie Mechanika, choć gdyby nie szczęście i Łukasz Kluska to mogłoby być dwa razy tyle.

83' Duże zamieszanie przed polem karnym gospodarzy i piękny strzał jednego z zawodników Stali wpada do siatki. Stal zmniejsza rozmiary porażki. Zdobywcą gola Dominik Tomczyk.

88' 9:3. Po raz drugi w tym spotkaniu Przemysław Kornacki.

90' Sędzia daje jeszcze trzy minuty graczom Mechanika na dobicie do 10 trafień.

90+1' I byli blisko tego celu, ale w akcji sam na sam piłka leci nad poprzeczką.

90+3' Koniec meczu. Pozwolicie Państwo, że nie będziemy nic komentować, podsumowywać itd. i postawimy tutaj kropkę.