Sokół II Aleksandrów Łódzki 1:3 Stal Głowno (1:1)

Bramki: Nowak (sam.) 33' - Lebioda 14' i 60', P.Ignatowski 59'

Skład Sokoła II: Karolak - Karpiński (C), Czechulski, Indraszczyk ż, Kuchciak (71' Nowacki), Mereć - Sikorski (46' Bohdziul), Urbanowicz, Waszczyk (71' Pętela), Kujawski - Wojtczyk (80' Borowski)

Skład Stali: Smurzyński - M.Suchenek, A.Tomczyk, E.Ignatowski, Maciak - K.Suchenek (88' Walczak), Nowak (C) - P.Ignatowski, Florczak, Kret (72' Owczarek) - Lebioda (77' D.Tomczyk)

Sokół II Aleksandrów Łódzki : Stal Głowno - zapis relacji live

10:40 Witamy ze stadionu w Aleksandrowie, gdzie od godziny 11:00 rezerwy Sokoła podejmować będą zespół Stali Głowno.

10:45 Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Piotr Bińczyk, natomiast na bokach pomagać mu będą Marcin Muszyński i Szymon Jarocki.

1
0:50 Znamy już składy, w jakich wybiegną obydwa zespoły.

Sokół II: Krystian Karolak - Błażej Karpiński (kapitan), Marcin Czechulski, Jakub Indraszczyk, Rafał Kuchciak, Patryk Mereć - Adam Sikorski, Kamil Urbanowicz, Daniel Waszczyk, Mikołaj Kujawski - Łukasz Wojtczyk
Rezerwowi: Marcin Pętela, Rafał Dybiec, Mateusz Bohdziul, Przemysław Szubert, Arkadiusz Nowacki, Dawid Piątkowski, Sebastian Borowski

Stal: Dariusz Smurzyński - Michał Suchenek, Adrian Tomczyk, Eryk Ignatowski, Konrad Maciak - Krzysztof Suchenek, Damian Nowak (kapitan) - Patryk Ignatowski, Tomasz Florczak, Tomasz Kret - Eryk Lebioda
Rezerwowi: Dominik Miziołek, Sergiusz Owczarek, Nikodem Andrzejewski, Jakub Urbanik, Maciej Walczak, Dominik Tomczyk

10:55 Szkoleniowcem zespołu gospodarzy jest Damian Ostrowski, natomiast naszą drużynę od paru lat niezmiennie trenuje Marek Pawlak.

1 min. Przywitanie obydwu kapitanów, którymi w tym meczu są Błażej Karpiński i Damian Nowak, losowanie stron i zaczynamy mecz!

3 min. Pierwszy strzał na bramkę Sokoła. Z rzutu wolnego piłkę dobrze wrzucił Tomek Kret, ale Adrian Tomczyk trafia w bramkarza.

5 min. Stal gra dziś ustawieniem 4-2-3-1 z Krzysztofem Suchenkiem na pozycji defensywnego pomocnika, natomiast sztab zespołu gospodarzy zdecydował się na taktykę 5-4-1.

10 min. W grę wkradło się sporo chaosu, czego przyczyną w jakimś stopniu może być na pewno boisko, które zdecydowanie nie jest w najlepszym stanie.

14 min. Prowadzimy 1:0!!! Kret zagrywa prostopadłą piłkę do Lebiody, ten mija bramkarza i zdobywa swoją 18. bramkę w sezonie! Oby tak dalej!

20 min. Dobra akcja Stali lewą stroną, ale Patryk Ignatowski strzela w bramkarza.

21 min. Pierwszy groźny atak Sokoła II, ale strzał gospodarzy ostatecznie wędruje obok bramki strzeżonej przez Smurzyńskiego.

29 min. Indywidualna akcja Tomka Kreta, ale oddał za słaby strzał, by zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

33 min. Mamy wyrównanie. Błąd popełnia Michał Suchenek, który nieudanie próbował odebrać piłkę. Wrzutka z boku boiska i po walce z Łukaszem Wojtczykiem Damian Nowak kieruje piłkę do własnej bramki.

44 min. Po dziesięciu minutach wyrównanej gry mogliśmy być świadkami gola do szatni. W idealnej sytuacji zawodnik Sokoła minimalnie przenosi piłkę nad poprzeczką.

45 min. Gwizdek sędziego i do przerwy w Aleksandrowie mamy remis 1:1.

PRZERWA Mecz jest dosyć wyrównany i remis jak na razie to sprawiedliwy wynik. Stal ma delikatną przewagę, ale nie może za bardzo rozwinąć skrzydeł (i dosłownie, i w przenośni), bo gracze gospodarzy szczelnie zamykają boki boiska.

46 min. Rozpoczynamy II połowę!

47 min. Już na początku drugiej części spotkania zrobiło się groźnie pod naszą bramką, ale Eryk Ignatowski dobrze interweniuje wślizgiem i wybija piłkę na róg.

50 min. Rośnie przewaga Sokoła. Kolejną szansę marnują zawodnicy ofensywni drużyny gospodarzy.

52 min. Stal próbuje odpowiedzieć, ale strzał Florczaka zza pola karnego mija bramkę. Warto dodać, że doskonałym podaniem popisał się w tej sytuacji Konrad Maciak.

59 min. Kapitalna akcja Stali!!! Damian Nowak zagrywa za plecy obrońców, a tam Patryk Ignatowski strzela z pierwszej piłki wprost do bramki! Prowadzimy 2:1!!!

60 min. I już jest 3:1!!!! Rywale jeszcze nie otrząsnęli się po stracie drugiego gola, a tutaj dostają już kolejnego! Florczak zagrywa do Eryka Lebiody, a ten ze stoickim spokojem podcina piłkę nad bramkarzem! 19 gol w 11 meczu!! Co za zawodnik!

72 min. Pierwsza zmiana w szeregach Stali. Kontuzjowanego Tomka Kreta (prawdopodobnie uraz stawu skokowego) zmienia zawodnik, który dla odmiany wraca po kontuzji - Sergiusz Owczarek!

77 min. Druga zmiana w Stali. Dominik Tomczyk wchodzi za bohatera Eryka Lebiodę!

86 min. Dominik Tomczyk po dobrej akcji wycofuje na szesnastkę do Owczarka, a ten strzela, jednak bramkarz łapię piłkę.

88 min. Patryk Ignatowski blisko drugiego gola! W sytuacji sam na sam strzela nad poprzeczką! Tymczasem trzecia zmiana w naszym zespole. Za Krzysztofa Suchenka na boisku pojawia się Maciej Walczak.

KONIEC! Stal wygrywa z Sokołem II 3:1! Ostatnie pół godziny gry toczyło się pod absolutne dyktando Stali i gospodarze nie byli w stanie nam zagrozić. W tabeli tracimy do liderującej Wiśniowej Góry tylko dwa punkty. Nic więcej nie trzeba dodawać - za tydzień najważniejszy mecz rundy jesiennej. Początek meczu z Andrespolią w sobotę o 14:00!