Klasyfikacja strzelców łódzkiej klasy okręgowej po 18. kolejce.
18. kolejka to nie był zdecydowanie dobry czas dla strzelców łódzkiej klasy okręgowej. W ośmiu meczach tej serii spotkań padło zaledwie 13 bramek, z czego ponad połowa (7) w meczach Stal Głowno - PTC Pabianice i Sokół II Aleksandrów - Termy Uniejów. W górę klasyfikacji ciągle przesuwa się Tomasz Florczak, być może w następnej kolejce wskoczy już na podium tabeli najlepszych strzelców.
Czołówka tabeli strzelców:
17 bramek - Piotr Szynka (PTC)
15 bramek - Krystian Osiński (Krośniewianka)
14 bramek - Hubert Rechciński (Zawisza II)
13 bramek - Tomasz Florczak (Stal)
12 bramek - Łukasz Wojtczyk (Sokół II)
11 bramek - Antoni Waśkiewicz (Stal)
9 bramek - Damian Kopa (Andrespolia), Kamil Sobczak (Orzeł), Kamil Pokrzywiński (Termy)
8 bramek - Piotr Stelmasiak (Włókniarz), Szczepan Bartosik (Rosanów), Artur Garbacz (Orzeł), Rafał Sulima (Dłutów)
7 bramek - Kamil Kołecki (Andrespolia), Tomasz Krajewski (Andrzejów)
6 bramek - Jakub Perek (Koluszki), Mateusz Spychalski (Justynów), Michał Sobczak (Rosanów), Kamil Mirowski (Pogoń), Krystian Kolasa (PTC), Janusz Jonczyk (Termy), Jakub Sapiński (Justynów), Bahroun Safouein (Orzeł), Damian Strzałkowski (Zawisza II)
5 bramek - Marek Wiosna (Rosanów), Jacek Strzelec (Dłutów), Damian Estemberg (Andrespolia), Mateusz Pokorski (Zawisza II), Krzysztof Duczek (Koluszki), Przemysław Gibała (Stal), Przemysław Cembrzyński (Włókniarz), Mateusz Żaboklicki (Dłutów)
Strzelcy według drużyn:
Andrespolia Wiśniowa Góra: 9 - Damian Kopa, 7 - Kamil Kołecki, 5 - Damian Estemberg, 3 - Przemysław Felczak, 2 - Michał Durka, 1 - Adam Chyliński, Marcin Górowski, Marcin Jaśkiewicz, Łukasz Madajczyk, Marcin Milczarek, Adam Nowak, Wojciech Niżnikowski, Mateusz Turek, Przemysław Wilk
GLKS Dłutów: 8 - Rafał Sulima, 5 - Jacek Strzelec, Mateusz Żaboklicki, 2 - Wojciech Golik, Bartłomiej Grala, Mariusz Malinowski, Kamil Stelmach, 1 - Przemysław Klimczak, Mariusz Woch
KKS Koluszki: 6 - Jakub Perek, 5 - Krzysztof Duczek, 3 - Konrad Bryszewki, Mariusz Gajek, Krystian Nasalski, 2 - Tomasz Łapin, Sławomir Wieczorek, Jacek Wojtaszek, 1 - Bartłomiej Barda, Paweł Chrustowski, Michał Dymowicz, Konrad Gicel, Adrian Marczyk
Krośniewianka Krośniewice: 15 - Krystian Osiński, 2 - Mariusz Błaszczyk, Patryk Kartowski, 1 - Marcin Sztygiel, Michał Szymczak, Rafał Szymczak, Gracjan Zagajewski
LKS Rosanów: 8 - Szczepan Bartosik, 6 - Michał Sobczak, 5 - Marek Wiosna, 4 - Artur Głowiński, 3 - Kamil Wiktorski, 2 - Rafał Bartoszewski, Paweł Potakowski, Piotr Słodkiewicz, 1 - Piotr Baryła, Adam Gauden, Bartosz Janicki, Łukasz Klimczak, Antoni Olszewski, Krystian Wielemborek, samobójcza
LKS Różyca: 4 - Piotr Grobelny, Lajos Racz, 3 - Robert Jończyk, 2 - Adrian Baran, 1 - Sebastian Bagatella, Maciej Krenc, Przemysław Malinowski, Kamil Potakowski, Wojciech Siuta
LZS Justynów: 6 - Jakub Sapiński, Mateusz Spychalski, 4 - Kamil Parczewski, 3 - Jaromir Bergiel, Jakub Goczał, Krzysztof Pawlak, 2 - Marcin Radwański, 1 - Przemysław Bartosik, Piotr Gajewski, Łukasz Kępka, Rafał Kępka, Bartosz Kurzawski, Robert Lewandowski, Konrad Musiał, Wiktor Rozwałka, Mateusz Wójcik
MGLKS Termy Uniejów: 9 - Kamil Pokrzywiński, 6 - Janusz Jonczyk, 3 - Tomasz Jatczak, Dariusz Piaseczny, 2 - Marcin Dąbrowski, Krzysztof Łuczak, Piotr Matusiak, Artur Stasiak, Wojciech Odrowski, 1 - Adrian Janiak, Adrian Kuglarz, Filip Ochapski, Marcin Witak, Łukasz Wojciechowski, samobójcza
Orzeł Parzęczew: 9 - Kamil Sobczak, 8 - Artur Garbacz, 6 - Bahroun Safouein, 4 - Kamil Łuczak, 3 - Łukasz Olczyk, 2 - Michał Dębski, Patryk Pisera, 1 - Dominik Bonikowski, Kamil Gławęda, Adrian Kujawa, Daniel Kusztelak
Pogoń Rogów: 6 - Kamil Mirowski, 2 - Dawid Kowalczyk, Mateusz Lubczyński, 1 - Marcin Kopeć, Miłosz Kopeć, Damian Miernicki, Łukasz Opaliński, Krzysztof Susik, Jarosław Wargowiak, Piotr Ziółkowski
Polonia Andrzejów: 7 - Tomasz Krajewski, 4 - Sebastian Lesiak, 3 - Tomasz Franoszek, Kamil Gwadera, Bartosz Przybyłowski, 2 - Łukasz Kwaśniak, Konrad Sadowski, 1 - Szymon Krawczyk
PTC Pabianice: 17 - Piotr Szynka, 6 - Krystian Kolasa, 3 - Jacek Hiler, 2 - Kamil Bartos, Rafał Cukierski, Przemysław Miszczak 1 - Przemysław Bartyzel, Dawid Boratyński, Paweł Hetmanek, Artur Klimek, Mateusz Kling
Sokół II Aleksandrów Łódzki: 12 - Łukasz Wojtczyk, 4 - Błażej Karpiński, Robert Oborowski, 2 - Mateusz Bohdziul, Mateusz Koziróg, 1 - Adrian Grisgaber, Mateusz Lewandowski, Marcin Pętela, Amadeusz Staniszewski, Damian Szwaj, Daniel Waszczyk
STAL GŁOWNO: 13 - Tomasz Florczak, 11 - Antoni Waśkiewicz, 5 - Przemysław Gibała, 4 - Kacper Stępniewski, 3 - Krzysztof Suchenek, 2 - Damian Nowak, Dominik Tomczyk, 1 - Eryk Ignatowski, Łukasz Kluska, Michał Piela
Włókniarz Konstantynów Łódzki: 8 - Piotr Stelmasiak, 5 - Przemysław Cembrzyński, 4 - Łukasz Kacprzak, Adam Kierończyk, 3 - Krystian Sut, 2 - Tomasz Łabuza, Bartosz Socha, Łukasz Workiert, 1 - Michał Bartosik, Patryk Żuber
Zawisza II Rzgów: 14 - Hubert Rechciński, 6 - Damian Strzałkowski, 5 - Mateusz Pokorski, 3 - Patryk Michalski, 2 - Piotr Czernik, Tomasz Niżnikowski, 1 - Sławomir Lukanović, Łukasz Zając