KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS Łódź - GLKS Sarnów/Dalików 0:3
  • Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 1:3
  • Górnik Łęczyca - PTC Pabianice 5:2
  • STAL GŁOWNO - Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2
  • MGLKS Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:2
  • Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2
  • Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew 3:0
  • Widzew II Łódź - ŁKS II Łódź 1:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 173
2. Kogut21 166
3. Stalowy69 121
4. olekstal 82
5. gamessstal 61

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 391, wczoraj: 595
ogółem: 1 019 950

statystyki szczegółowe

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 15 43 14 1 0 52 - 9 +43
2.
herb
bz 15 37 12 1 2 55 - 16 +39
3.
herb
bz 15 33 10 3 2 50 - 28 +22
4.
herb
bz 15 33 11 0 4 40 - 20 +20
5.
herb
bz 15 28 9 1 5 41 - 21 +20
6.
herb
bz 15 24 7 3 5 37 - 35 +2
7.
herb
plus 15 19 5 4 6 32 - 23 +9
8.
herb
minus 15 19 6 1 8 41 - 33 +8
9.
herb
plus 15 17 5 2 8 32 - 58 -26
10.
herb
minus 15 17 5 2 8 33 - 39 -6
11.
herb
plus 15 15 4 3 8 27 - 40 -13
12.
herb
plus 15 14 4 2 9 24 - 38 -14
13.
herb
minus 15 14 4 2 9 19 - 43 -24
14.
herb
minus 15 14 4 2 9 19 - 32 -13
15.
herb
bz 15 9 2 3 10 19 - 47 -28
16.
herb
bz 15 8 2 2 11 17 - 56 -39

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 24 8 0 0 32 - 5 +27
2.
herb
8 21 7 0 1 28 - 10 +18
3.
herb
8 20 6 2 0 30 - 11 +19
4.
herb
7 19 6 1 0 30 - 13 +17
5.
herb
7 16 5 1 1 24 - 7 +17
6.
herb
8 16 5 1 2 26 - 12 +14
7.
herb
8 15 5 0 3 22 - 11 +11
8.
herb
7 13 4 1 2 24 - 13 +11
9.
herb
8 12 4 0 4 22 - 31 -9
10.
herb
7 12 4 0 3 23 - 15 +8
11.
herb
7 8 2 2 3 8 - 8 0
12.
herb
8 8 2 2 4 13 - 18 -5
13.
herb
7 7 2 1 4 14 - 15 -1
14.
herb
7 7 2 1 4 7 - 13 -6
15.
herb
7 5 1 2 4 4 - 15 -11
16.
herb
8 5 1 2 5 11 - 23 -12

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 21 7 0 1 31 - 9 +22
2.
herb
7 19 6 1 0 20 - 4 +16
3.
herb
8 14 4 2 2 20 - 15 +5
4.
herb
7 13 4 1 2 19 - 10 +9
5.
herb
7 12 4 0 3 12 - 10 +2
6.
herb
8 9 3 0 5 15 - 28 -13
7.
herb
8 7 2 1 5 10 - 23 -13
8.
herb
7 7 2 1 4 14 - 22 -8
9.
herb
8 6 1 3 4 8 - 10 -2
10.
herb
8 6 2 0 6 11 - 24 -13
11.
herb
7 5 1 2 4 10 - 27 -17
12.
herb
8 5 1 2 5 10 - 24 -14
13.
herb
7 4 1 1 5 7 - 24 -17
14.
herb
7 4 1 1 5 8 - 24 -16
15.
herb
7 3 1 0 6 15 - 21 -6
16.
herb
8 1 0 1 7 10 - 43 -33

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Andrespolia Wiśniowa Góra
15 43 14 1 0 52 - 9 +43
2.
Zawisza Rzgów
15 37 12 1 2 55 - 16 +39
3.
Górnik Łęczyca
15 33 10 3 2 50 - 28 +22
4.
LKS Rosanów
15 33 11 0 4 40 - 20 +20
5.
STAL GŁOWNO
15 28 9 1 5 41 - 21 +20
6.
Sokół II Aleksandrów
15 24 7 3 5 37 - 35 +2
7.
Widzew II Łódź
15 19 5 4 6 32 - 23 +9
8.
PTC Pabianice
15 19 6 1 8 41 - 33 +8
9.
GKS Bedlno
15 17 5 2 8 32 - 58 -26
10.
ŁKS II Łódź
15 17 5 2 8 33 - 39 -6
11.
GLKS Sarnów/Dalików
15 15 4 3 8 27 - 40 -13
12.
MGLKS Termy Uniejów
15 14 4 2 9 24 - 38 -14
13.
Włókniarz Pabianice
15 14 4 2 9 19 - 32 -13
14.
UKS SMS Łódź
15 14 4 2 9 19 - 43 -24
15.
Orzeł Parzęczew
15 9 2 3 10 19 - 47 -28
16.
Włókniarz Konstantynów
15 8 2 2 11 17 - 56 -39

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
UKS SMS Łódź
0 0 0 0 0 0 - 0 0
2.
Włókniarz Pabianice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
3.
Widzew II Łódź
0 0 0 0 0 0 - 0 0
4.
GKS Bedlno
0 0 0 0 0 0 - 0 0
5.
Górnik Łęczyca
0 0 0 0 0 0 - 0 0
6.
ŁKS II Łódź
0 0 0 0 0 0 - 0 0
7.
LKS Rosanów
0 0 0 0 0 0 - 0 0
8.
STAL GŁOWNO
0 0 0 0 0 0 - 0 0
9.
Włókniarz Konstantynów
0 0 0 0 0 0 - 0 0
10.
Zawisza Rzgów
0 0 0 0 0 0 - 0 0
11.
PTC Pabianice
0 0 0 0 0 0 - 0 0
12.
Andrespolia Wiśniowa Góra
0 0 0 0 0 0 - 0 0
13.
Sokół II Aleksandrów
0 0 0 0 0 0 - 0 0
14.
MGLKS Termy Uniejów
0 0 0 0 0 0 - 0 0
15.
Orzeł Parzęczew
0 0 0 0 0 0 - 0 0
16.
GLKS Sarnów/Dalików
0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Włókniarz Pabianice XXX - 0:1 - - 0:32:0 - - - 1:1 - 0:00:2 - 5:1
2. Orzeł Parzęczew1:4 XXX - 2:3 - - 3:2 - - - 2:20:30:32:21:4 -
3. MGLKS Termy Uniejów - 4:2 XXX 2:20:41:3 - 0:17:20:1 - - - - - -
4. Sokół II Aleksandrów3:1 - - XXX - - 5:4 - - - 5:21:02:25:09:20:0
5. Andrespolia Wiśniowa Góra4:08:1 - 7:0 XXX - - - - 3:22:11:02:1 - 5:0 -
6. Zawisza Rzgów - 3:0 - 4:01:1 XXX - 0:39:13:0 - - - - 4:2 -
7. PTC Pabianice - - 3:0 - 0:21:5 XXX 2:26:0 - - 7:1 - 4:1 - 3:1
8. STAL GŁOWNO5:04:1 - 3:01:2 - - XXX - 3:03:4 - 2:1 - 1:3 -
9. Włókniarz Konstantynów1:30:0 - 2:10:1 - - 0:3 XXX 1:3 - - - - 3:2 -
10. LKS Rosanów4:33:0 - 4:1 - - 3:1 - - XXX 0:26:13:1 - 5:1 -
11. Górnik Łęczyca - - 3:1 - - 3:15:2 - 4:4 - XXX - 1:06:2 - 8:3
12. ŁKS II Łódź5:0 - 7:1 - - 1:4 - 4:34:1 - 2:5 XXX - - 0:1 -
13. Widzew II Łódź - - 3:1 - - 3:53:1 - 3:0 - - 1:1 XXX 8:1 - 3:4
14. GKS Bedlno - - 4:2 - 1:70:7 - 1:56:00:5 - 7:3 - XXX - 3:2
15. UKS SMS Łódź1:0 - 1:2 - - - 0:5 - - - 0:3 - 0:02:2 XXX 0:3
16. GLKS Sarnów/Dalików - 2:42:2 - 1:30:3 - 3:24:20:1 - 1:1 - - - XXX

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STAL GŁOWNOAndrespolia Wiśniowa Góra
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
2017-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
UKS SMS Łódź 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
Widzew II Łódź 1:1 ŁKS II Łódź

Losowa galeria

Stal Głowno - LKS Różyca, 15.06.13
Ładowanie...