KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS Łódź - LKS Rosanów
  • ŁKS II Łódź - GLKS Sarnów/Dalików
  • Włókniarz Pabianice - Andrespolia Wiśniowa Góra 2:5
  • Włókniarz Konstantynów - Widzew II Łódź 2:6
  • Sokół II Aleksandrów - Orzeł Parzęczew
  • Górnik Łęczyca - STAL GŁOWNO 1:1
  • MGLKS Termy Uniejów - GKS Bedlno 1:0
  • Zawisza Rzgów - PTC Pabianice 0:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 190
2. Kogut21 176
3. Stalowy69 135
4. olekstal 89
5. gamessstal 64

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 317, wczoraj: 544
ogółem: 1 117 781

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 30 74 23 5 2 97 - 27 +70
2.
herb
bz 30 64 20 4 6 85 - 40 +45
3.
herb
bz 30 55 16 7 7 72 - 46 +26
4.
herb
bz 30 49 15 4 11 55 - 53 +2
5.
herb
plus 30 48 15 3 12 77 - 49 +28
6.
herb
bz 30 47 12 11 7 62 - 45 +17
7.
herb
minus 30 47 14 5 11 72 - 62 +10
8.
herb
bz 30 45 12 9 9 50 - 35 +15
9.
herb
bz 30 43 12 7 11 51 - 55 -4
10.
herb
plus 30 38 11 5 14 48 - 54 -6
11.
herb
minus 30 38 11 5 14 48 - 47 +1
12.
herb
plus 30 34 9 7 14 58 - 80 -22
13.
herb
minus 30 32 9 5 16 40 - 67 -27
14.
herb
bz 30 28 7 7 16 40 - 77 -37
15.
herb
bz 30 24 6 6 18 35 - 74 -39
16.
herb
bz 30 7 1 4 25 21 - 100 -79
 

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 36 11 3 1 42 - 14 +28
2.
herb
15 32 10 2 3 49 - 19 +30
3.
herb
15 30 9 3 3 34 - 19 +15
4.
herb
15 25 7 4 4 31 - 19 +12
5.
herb
15 24 7 3 5 36 - 29 +7
6.
herb
15 23 6 5 4 29 - 24 +5
7.
herb
15 23 7 2 6 29 - 28 +1
8.
herb
15 23 7 2 6 48 - 21 +27
9.
herb
15 22 6 4 5 26 - 21 +5
10.
herb
15 22 6 4 5 37 - 41 -4
11.
herb
15 18 5 3 7 22 - 29 -7
12.
herb
15 18 5 3 7 24 - 24 0
13.
herb
15 17 5 2 8 21 - 36 -15
14.
herb
15 17 5 2 8 18 - 31 -13
15.
herb
15 17 5 2 8 20 - 36 -16
16.
herb
15 6 1 3 11 13 - 41 -28

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 38 12 2 1 55 - 13 +42
2.
herb
15 32 10 2 3 36 - 21 +15
3.
herb
15 32 10 2 3 43 - 22 +21
4.
herb
15 25 6 7 2 36 - 24 +12
5.
herb
15 25 8 1 6 29 - 28 +1
6.
herb
15 25 7 4 4 29 - 26 +3
7.
herb
15 23 7 2 6 36 - 33 +3
8.
herb
15 20 5 5 5 19 - 16 +3
9.
herb
15 20 6 2 7 24 - 23 +1
10.
herb
15 19 6 1 8 21 - 34 -13
11.
herb
15 15 4 3 8 19 - 26 -7
12.
herb
15 15 4 3 8 22 - 36 -14
13.
herb
15 12 3 3 9 21 - 39 -18
14.
herb
15 11 2 5 8 19 - 41 -22
15.
herb
15 7 1 4 10 15 - 38 -23
16.
herb
15 1 0 1 14 8 - 59 -51

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
MKP-Boruta Zgierz
15 37 11 4 0 45 - 16 +29
2.
Orzeł Parzęczew
15 32 10 2 3 47 - 24 +23
3.
STAL GŁOWNO
15 32 10 2 3 37 - 19 +18
4.
Sokół II Aleksandrów
15 31 10 1 4 27 - 17 +10
5.
PTC Pabianice
15 28 8 4 3 37 - 23 +14
6.
Włókniarz Pabianice
15 25 7 4 4 26 - 13 +13
7.
Górnik Łęczyca
15 24 7 3 5 39 - 28 +11
8.
UKS SMS Łódź
15 23 7 2 6 40 - 27 +13
9.
MGLKS Termy Uniejów
15 19 5 4 6 31 - 41 -10
10.
GLKS Dłutów
15 16 4 4 7 25 - 42 -17
11.
GKS Bedlno
15 15 4 3 8 21 - 31 -10
12.
Zawisza II Rzgów
15 14 4 2 9 18 - 33 -15
13.
LKS Rosanów
15 14 4 2 9 24 - 30 -6
14.
Włókniarz Konstantynów
15 11 2 5 8 19 - 33 -14
15.
Start Brzeziny
15 8 2 2 11 17 - 42 -25
16.
Polonia Andrzejów (wycofana)
15 7 1 4 10 21 - 55 -34

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
MKP-Boruta Zgierz
15 37 12 1 2 52 - 11 +41
2.
STAL GŁOWNO
15 32 10 2 3 48 - 21 +27
3.
Włókniarz Konstantynów
15 32 10 2 3 32 - 22 +10
4.
PTC Pabianice
15 27 8 3 4 35 - 23 +12
5.
UKS SMS Łódź
15 25 8 1 6 37 - 22 +15
6.
LKS Rosanów
15 24 7 3 5 24 - 17 +7
7.
Start Brzeziny
15 24 7 3 5 23 - 25 -2
8.
Górnik Łęczyca
15 23 5 8 2 23 - 17 +6
9.
GKS Bedlno
15 23 7 2 6 27 - 23 +4
10.
Włókniarz Pabianice
15 20 5 5 5 24 - 22 +2
11.
Sokół II Aleksandrów
15 18 5 3 7 28 - 36 -8
12.
Orzeł Parzęczew
15 15 4 3 8 25 - 38 -13
13.
MGLKS Termy Uniejów
15 15 4 3 8 27 - 39 -12
14.
GLKS Dłutów
15 12 3 3 9 15 - 35 -20
15.
Zawisza II Rzgów
15 10 2 4 9 17 - 41 -24
16.
Polonia Andrzejów (wycofana)
15 0 0 0 15 0 - 45 -45

Tabela ligowa - zestawienie

  Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Włókniarz Pabianice XXX 5:2 4:0 5:0 1:1 1:2 3:1 2:2 1:3 3:0 0:0 1:0 3:1 0:0 0:3 2:4
2. Orzeł Parzęczew 2:0 XXX 9:1 3:0 2:2 3:1 1:1 1:5 1:1 2:4 1:4 1:0 2:5 3:2 4:1 1:2
3. MGLKS Termy Uniejów 2:2 4:4 XXX 4:2 6:0 5:4 3:1 2:4 3:1 0:5 2:2 0:2 2:1 2:2 2:4 0:7
4. Polonia Andrzejów (wycofana) 0:3 3:5 0:3 XXX 0:3 1:4 1:1 1:3 1:1 0:3 3:3 0:3 0:3 0:3 3:0 0:3
5. GLKS Dłutów 1:1 1:3 2:1 4:1 XXX 2:1 1:0 0:5 0:4 1:1 4:3 1:3 3:5 0:4 1:2 0:2
6. Sokół II Aleksandrów 3:0 4:2 3:1 3:0 1:1 XXX 2:2 1:0 0:2 5:0 2:3 3:1 2:2 1:4 2:1 2:0
7. Zawisza II Rzgów 0:5 0:5 1:1 3:0 0:1 0:0 XXX 1:4 0:3 0:1 4:0 4:3 2:5 1:6 1:0 3:2
8. PTC Pabianice 2:2 1:0 1:1 3:0 3:2 3:0 2:0 XXX 2:4 3:3 1:2 2:2 1:1 2:4 2:1 1:2
9. STAL GŁOWNO 1:0 0:1 3:2 3:0 7:0 5:1 6:1 4:4 XXX 2:3 4:0 3:0 1:1 0:5 3:1 7:0
10. Włókniarz Konstantynów 1:0 3:6 3:3 1:1 4:2 0:3 0:2 1:3 1:2 XXX 2:0 3:1 1:1 0:3 1:0 1:2
11. Start Brzeziny 2:1 0:3 1:2 3:0 2:1 2:0 2:1 0:4 2:3 1:2 XXX 1:4 1:1 0:5 0:0 1:4
12. LKS Rosanów 1:1 1:0 2:0 4:2 2:2 0:1 1:1 1:2 0:3 1:2 3:0 XXX 1:4 2:4 1:2 4:0
13. Górnik Łęczyca 0:0 2:4 2:1 6:1 0:0 1:2 3:1 1:3 4:1 1:1 4:1 0:1 XXX 0:4 1:1 1:0
14. MKP-Boruta Zgierz 1:2 1:1 3:0 5:1 4:1 3:0 3:2 3:0 3:0 3:2 3:1 0:0 1:1 XXX 5:3 4:0
15. GKS Bedlno 0:1 3:0 2:4 3:0 3:2 0:1 2:0 3:2 2:4 3:1 3:2 1:2 2:2 1:6 XXX 1:1
16. UKS SMS Łódź 0:1 5:0 3:1 9:0 6:1 8:1 8:1 1:2 1:4 1:1 0:1 3:2 2:3 1:3 0:0 XXX

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Górnik ŁęczycaSTAL GŁOWNO
Górnik Łęczyca 1:1 STAL GŁOWNO
2018-04-07, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice
LKS Rosanów - MGLKS Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra - Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew - GLKS Sarnów/Dalików
PTC Pabianice - UKS SMS Łódź
Górnik Łęczyca - ŁKS II Łódź
GKS Bedlno - Sokół II Aleksandrów
STAL GŁOWNO - Włókniarz Konstantynów

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
UKS SMS Łódź LKS Rosanów
ŁKS II Łódź GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Pabianice 2:5 Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Konstantynów 2:6 Widzew II Łódź
Sokół II Aleksandrów Orzeł Parzęczew
Górnik Łęczyca 1:1 STAL GŁOWNO
MGLKS Termy Uniejów 1:0 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 0:1 PTC Pabianice

Losowa galeria

Zawisza II Rzgów - Stal Głowno, 18.09.2016
Ładowanie...