KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS Łódź - GLKS Sarnów/Dalików 0:3
  • Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 1:3
  • Górnik Łęczyca - PTC Pabianice 5:2
  • STAL GŁOWNO - Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2
  • MGLKS Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:2
  • Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2
  • Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew 3:0
  • Widzew II Łódź - ŁKS II Łódź 1:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 173
2. Kogut21 166
3. Stalowy69 121
4. olekstal 82
5. gamessstal 61

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 388, wczoraj: 595
ogółem: 1 019 947

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
 
2016-08-17 Zawisza II Rzgów 3:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
2016-08-19 MGLKS Termy Uniejów 0:2 LKS Rosanów zobacz ›
2016-08-20 Górnik Łęczyca 4:1 STAL GŁOWNO relacja ›
2016-08-20 PTC Pabianice 3:2 GLKS Dłutów zobacz ›
2016-08-20 MKP-Boruta Zgierz 1:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2016-08-20 GKS Bedlno 0:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2016-08-20 Włókniarz Konstantynów 2:0 Start Brzeziny zobacz ›
2016-08-21 Polonia Andrzejów (wycofana) 1:4 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
 
2016-08-27 UKS SMS Łódź 9:0 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
2016-08-27 Sokół II Aleksandrów 2:1 GKS Bedlno zobacz ›
2016-08-27 LKS Rosanów 1:4 Górnik Łęczyca zobacz ›
2016-08-27 Start Brzeziny 1:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2016-08-27 GLKS Dłutów 0:4 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
2016-08-27 STAL GŁOWNO 4:4 PTC Pabianice relacja ›
2016-08-28 Zawisza II Rzgów 0:5 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2016-10-12 Włókniarz Pabianice 3:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
 
2016-08-31 MKP-Boruta Zgierz 3:0 STAL GŁOWNO relacja ›
2016-08-31 Polonia Andrzejów (wycofana) 1:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2016-08-31 GKS Bedlno 1:1 UKS SMS Łódź zobacz ›
2016-08-31 Włókniarz Konstantynów 0:3 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2016-08-31 MGLKS Termy Uniejów 2:2 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2016-08-31 Górnik Łęczyca 4:1 Start Brzeziny zobacz ›
2016-08-31 PTC Pabianice 2:2 LKS Rosanów zobacz ›
2016-08-31 Orzeł Parzęczew 2:2 GLKS Dłutów zobacz ›
 
2016-09-03 STAL GŁOWNO 0:1 Orzeł Parzęczew relacja ›
2016-09-03 LKS Rosanów 2:4 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
2016-09-03 Start Brzeziny 0:4 PTC Pabianice zobacz ›
2016-09-03 Włókniarz Pabianice 3:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
2016-09-03 Sokół II Aleksandrów 3:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2016-09-04 Zawisza II Rzgów 0:1 GLKS Dłutów zobacz ›
2016-09-04 UKS SMS Łódź 1:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2016-09-04 Polonia Andrzejów (wycofana) 3:0 GKS Bedlno zobacz ›
 
2016-09-09 MGLKS Termy Uniejów 0:7 UKS SMS Łódź zobacz ›
2016-09-09 Orzeł Parzęczew 1:0 LKS Rosanów zobacz ›
2016-09-10 GKS Bedlno 2:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2016-09-10 Włókniarz Konstantynów 1:1 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
2016-09-10 GLKS Dłutów 0:4 STAL GŁOWNO relacja ›
2016-09-10 Górnik Łęczyca 1:2 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2016-09-10 MKP-Boruta Zgierz 3:1 Start Brzeziny zobacz ›
2016-09-10 PTC Pabianice 2:2 Włókniarz Pabianice zobacz ›
 
2016-09-17 LKS Rosanów 2:2 GLKS Dłutów zobacz ›
2016-09-17 Włókniarz Pabianice 0:0 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
2016-09-17 Start Brzeziny 0:3 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2016-09-17 GKS Bedlno 3:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2016-09-18 UKS SMS Łódź 2:3 Górnik Łęczyca zobacz ›
2016-09-18 Zawisza II Rzgów 0:3 STAL GŁOWNO relacja ›
2016-09-18 Sokół II Aleksandrów 1:0 PTC Pabianice zobacz ›
2016-11-26 MGLKS Termy Uniejów 4:2 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
 
2016-09-23 MGLKS Termy Uniejów 2:4 GKS Bedlno zobacz ›
2016-09-24 Górnik Łęczyca 6:1 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
2016-09-24 STAL GŁOWNO 3:0 LKS Rosanów relacja ›
2016-09-24 MKP-Boruta Zgierz 3:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2016-09-24 PTC Pabianice 1:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
2016-09-24 GLKS Dłutów 4:3 Start Brzeziny zobacz ›
2016-09-24 Włókniarz Konstantynów 0:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2016-09-28 Orzeł Parzęczew 2:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
 
2016-10-01 Start Brzeziny 2:3 STAL GŁOWNO relacja ›
2016-10-01 GKS Bedlno 2:2 Górnik Łęczyca zobacz ›
2016-10-01 Włókniarz Pabianice 1:1 GLKS Dłutów zobacz ›
2016-10-01 Włókniarz Konstantynów 3:3 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2016-10-02 Polonia Andrzejów (wycofana) 1:3 PTC Pabianice zobacz ›
2016-10-02 Zawisza II Rzgów 4:3 LKS Rosanów zobacz ›
2016-10-02 UKS SMS Łódź 1:3 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
2016-10-02 Sokół II Aleksandrów 4:2 Orzeł Parzęczew zobacz ›
 
2016-10-07 MGLKS Termy Uniejów 3:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2016-10-08 LKS Rosanów 3:0 Start Brzeziny zobacz ›
2016-10-08 STAL GŁOWNO 1:0 Włókniarz Pabianice relacja ›
2016-10-08 MKP-Boruta Zgierz 5:1 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
2016-10-08 GLKS Dłutów 2:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2016-10-08 Górnik Łęczyca 1:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2016-10-08 PTC Pabianice 2:1 GKS Bedlno zobacz ›
2016-10-08 Orzeł Parzęczew 1:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
 
10  2016-10-14 MGLKS Termy Uniejów 2:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
10  2016-10-15 Włókniarz Pabianice 1:0 LKS Rosanów zobacz ›
10  2016-10-15 Włókniarz Konstantynów 1:3 PTC Pabianice zobacz ›
10  2016-10-15 GKS Bedlno 1:6 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
10  2016-10-16 UKS SMS Łódź 6:1 GLKS Dłutów zobacz ›
10  2016-10-16 Zawisza II Rzgów 4:0 Start Brzeziny zobacz ›
10  2016-10-16 Sokół II Aleksandrów 0:2 STAL GŁOWNO relacja ›
10  2016-10-16 Polonia Andrzejów (wycofana) 3:5 Orzeł Parzęczew zobacz ›
 
11  2016-10-22 STAL GŁOWNO 7:0 UKS SMS Łódź relacja ›
11  2016-10-22 LKS Rosanów 0:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
11  2016-10-22 Start Brzeziny 2:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
11  2016-10-22 MKP-Boruta Zgierz 3:2 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
11  2016-10-22 PTC Pabianice 1:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
11  2016-10-22 GLKS Dłutów 4:1 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
11  2016-10-22 Górnik Łęczyca 3:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
11  2016-10-23 Orzeł Parzęczew 4:1 GKS Bedlno zobacz ›
 
12  2016-10-28 MGLKS Termy Uniejów 2:2 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
12  2016-10-29 UKS SMS Łódź 3:2 LKS Rosanów zobacz ›
12  2016-10-29 GKS Bedlno 3:2 GLKS Dłutów zobacz ›
12  2016-10-29 Górnik Łęczyca 1:3 PTC Pabianice zobacz ›
12  2016-10-29 Włókniarz Konstantynów 3:6 Orzeł Parzęczew zobacz ›
12  2016-10-30 Zawisza II Rzgów 0:5 Włókniarz Pabianice zobacz ›
12  2016-10-30 Polonia Andrzejów (wycofana) 1:1 STAL GŁOWNO relacja ›
12  2016-10-30 Sokół II Aleksandrów 2:3 Start Brzeziny zobacz ›
 
13  2016-11-05 LKS Rosanów 4:2 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
13  2016-11-05 MKP-Boruta Zgierz 1:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
13  2016-11-05 Start Brzeziny 1:4 UKS SMS Łódź zobacz ›
13  2016-11-05 Orzeł Parzęczew 9:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
13  2016-11-05 GLKS Dłutów 1:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
13  2016-11-05 STAL GŁOWNO 3:1 GKS Bedlno relacja ›
13  2016-11-05 Włókniarz Pabianice 1:2 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
13  2016-11-05 PTC Pabianice 2:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
 
14  2016-11-10 MGLKS Termy Uniejów 6:0 GLKS Dłutów zobacz ›
14  2016-11-12 GKS Bedlno 1:2 LKS Rosanów zobacz ›
14  2016-11-12 Górnik Łęczyca 2:4 Orzeł Parzęczew zobacz ›
14  2016-11-12 Włókniarz Konstantynów 1:2 STAL GŁOWNO relacja ›
14  2016-11-12 PTC Pabianice 2:4 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
14  2016-11-13 UKS SMS Łódź 0:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
14  2016-11-13 Zawisza II Rzgów 0:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
14  2016-11-13 Polonia Andrzejów (wycofana) 3:3 Start Brzeziny zobacz ›
 
15  2016-11-19 LKS Rosanów 1:2 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
15  2016-11-19 STAL GŁOWNO 3:2 MGLKS Termy Uniejów relacja ›
15  2016-11-19 Start Brzeziny 0:0 GKS Bedlno zobacz ›
15  2016-11-19 MKP-Boruta Zgierz 3:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
15  2016-11-19 GLKS Dłutów 3:5 Górnik Łęczyca zobacz ›
15  2016-11-19 Włókniarz Pabianice 5:0 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
15  2016-11-19 Sokół II Aleksandrów 2:0 UKS SMS Łódź zobacz ›
15  2016-11-20 Orzeł Parzęczew 1:5 PTC Pabianice zobacz ›
 
16  2017-03-18 STAL GŁOWNO 1:1 Górnik Łęczyca relacja ›
16  2017-03-18 GLKS Dłutów 0:5 PTC Pabianice zobacz ›
16  2017-03-18 Orzeł Parzęczew 3:2 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
16  2017-03-18 Sokół II Aleksandrów 3:0 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
16  2017-03-18 Włókniarz Pabianice 0:3 GKS Bedlno zobacz ›
16  2017-03-18 Start Brzeziny 1:2 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
16  2017-03-18 LKS Rosanów 2:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
16  2017-03-19 UKS SMS Łódź 8:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
 
17  2017-03-24 MGLKS Termy Uniejów 2:2 Start Brzeziny zobacz ›
17  2017-03-25 Polonia Andrzejów (wycofana) 0:3 UKS SMS Łódź zobacz ›
17  2017-03-25 Górnik Łęczyca 0:1 LKS Rosanów zobacz ›
17  2017-03-25 Orzeł Parzęczew 1:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
17  2017-03-25 MKP-Boruta Zgierz 4:1 GLKS Dłutów zobacz ›
17  2017-03-25 PTC Pabianice 2:4 STAL GŁOWNO relacja ›
17  2017-03-25 Włókniarz Konstantynów 1:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
17  2017-03-26 GKS Bedlno 0:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
 
18  2017-04-01 STAL GŁOWNO 0:5 MKP-Boruta Zgierz relacja ›
18  2017-04-01 Zawisza II Rzgów 3:0 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
18  2017-04-01 Włókniarz Pabianice 4:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
18  2017-04-01 Start Brzeziny 1:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
18  2017-04-01 LKS Rosanów 1:2 PTC Pabianice zobacz ›
18  2017-04-01 GLKS Dłutów 1:3 Orzeł Parzęczew zobacz ›
18  2017-04-02 UKS SMS Łódź 0:0 GKS Bedlno zobacz ›
18  2017-04-02 Sokół II Aleksandrów 5:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
 
19  2017-04-07 MGLKS Termy Uniejów 5:4 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
19  2017-04-08 GLKS Dłutów 1:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
19  2017-04-08 Orzeł Parzęczew 1:1 STAL GŁOWNO relacja ›
19  2017-04-08 MKP-Boruta Zgierz 0:0 LKS Rosanów zobacz ›
19  2017-04-08 PTC Pabianice 1:2 Start Brzeziny zobacz ›
19  2017-04-08 Górnik Łęczyca 0:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
19  2017-04-08 Włókniarz Konstantynów 1:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
19  2017-04-08 GKS Bedlno 3:0 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
 
20  2017-04-12 Sokół II Aleksandrów 2:2 Górnik Łęczyca zobacz ›
20  2017-04-12 UKS SMS Łódź 3:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
20  2017-04-14 STAL GŁOWNO 7:0 GLKS Dłutów relacja ›
20  2017-04-14 LKS Rosanów 1:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
20  2017-04-15 Zawisza II Rzgów 1:0 GKS Bedlno zobacz ›
20  2017-04-15 Polonia Andrzejów (wycofana) 0:3 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
20  2017-04-15 Start Brzeziny 0:5 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
20  2017-04-15 Włókniarz Pabianice 2:2 PTC Pabianice zobacz ›
 
21  2017-04-22 Polonia Andrzejów (wycofana) 0:3 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
21  2017-04-22 Górnik Łęczyca 1:0 UKS SMS Łódź zobacz ›
21  2017-04-22 STAL GŁOWNO 6:1 Zawisza II Rzgów relacja ›
21  2017-04-22 GLKS Dłutów 1:3 LKS Rosanów zobacz ›
21  2017-04-22 MKP-Boruta Zgierz 1:2 Włókniarz Pabianice zobacz ›
21  2017-04-22 Orzeł Parzęczew 1:4 Start Brzeziny zobacz ›
21  2017-04-22 Włókniarz Konstantynów 1:0 GKS Bedlno zobacz ›
21  2017-04-22 PTC Pabianice 3:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
 
22  2017-04-28 Włókniarz Pabianice 5:2 Orzeł Parzęczew zobacz ›
22  2017-04-29 Polonia Andrzejów (wycofana) 0:3 Górnik Łęczyca zobacz ›
22  2017-04-29 LKS Rosanów 0:3 STAL GŁOWNO relacja ›
22  2017-04-29 Sokół II Aleksandrów 1:4 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
22  2017-04-29 GKS Bedlno 2:4 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
22  2017-04-30 UKS SMS Łódź 1:2 PTC Pabianice zobacz ›
22  2017-04-30 Zawisza II Rzgów 0:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
22  2017-06-07 Start Brzeziny 2:1 GLKS Dłutów zobacz ›
 
23  2017-05-05 MGLKS Termy Uniejów 0:5 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
23  2017-05-06 PTC Pabianice 3:0 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
23  2017-05-06 LKS Rosanów 1:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
23  2017-05-06 MKP-Boruta Zgierz 4:0 UKS SMS Łódź zobacz ›
23  2017-05-06 Górnik Łęczyca 1:1 GKS Bedlno zobacz ›
23  2017-05-06 GLKS Dłutów 1:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
23  2017-05-06 Orzeł Parzęczew 3:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
23  2017-05-17 STAL GŁOWNO 4:0 Start Brzeziny relacja ›
 
24  2017-05-13 Polonia Andrzejów (wycofana) 0:3 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
24  2017-05-13 Włókniarz Konstantynów 1:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
24  2017-05-13 GKS Bedlno 3:2 PTC Pabianice zobacz ›
24  2017-05-13 Start Brzeziny 1:4 LKS Rosanów zobacz ›
24  2017-05-13 Włókniarz Pabianice 1:3 STAL GŁOWNO relacja ›
24  2017-05-14 Sokół II Aleksandrów 1:1 GLKS Dłutów zobacz ›
24  2017-05-14 UKS SMS Łódź 5:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
24  2017-05-14 Zawisza II Rzgów 1:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
 
25  2017-05-20 GLKS Dłutów 0:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
25  2017-05-20 Start Brzeziny 2:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
25  2017-05-20 LKS Rosanów 1:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
25  2017-05-20 PTC Pabianice 3:3 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
25  2017-05-20 MKP-Boruta Zgierz 5:3 GKS Bedlno zobacz ›
25  2017-05-20 STAL GŁOWNO 5:1 Sokół II Aleksandrów relacja ›
25  2017-05-20 Górnik Łęczyca 2:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
25  2017-05-20 Orzeł Parzęczew 3:0 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
 
26  2017-05-24 UKS SMS Łódź 1:4 STAL GŁOWNO relacja ›
26  2017-05-24 Sokół II Aleksandrów 3:1 LKS Rosanów zobacz ›
26  2017-05-24 Włókniarz Pabianice 0:0 Start Brzeziny zobacz ›
26  2017-05-24 Włókniarz Konstantynów 0:3 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
26  2017-05-24 MGLKS Termy Uniejów 2:4 PTC Pabianice zobacz ›
26  2017-05-24 Polonia Andrzejów (wycofana) 0:3 GLKS Dłutów zobacz ›
26  2017-05-24 Zawisza II Rzgów 2:5 Górnik Łęczyca zobacz ›
26  2017-05-24 GKS Bedlno 3:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
 
27  2017-05-26 STAL GŁOWNO 3:0 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
27  2017-05-27 LKS Rosanów 4:0 UKS SMS Łódź zobacz ›
27  2017-05-27 Włókniarz Pabianice 3:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
27  2017-05-27 GLKS Dłutów 1:2 GKS Bedlno zobacz ›
27  2017-05-27 PTC Pabianice 1:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
27  2017-05-27 Orzeł Parzęczew 2:4 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
27  2017-05-27 Start Brzeziny 2:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
27  2017-05-27 MKP-Boruta Zgierz 3:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
 
28  2017-06-03 Polonia Andrzejów (wycofana) 0:3 LKS Rosanów zobacz ›
28  2017-06-03 Górnik Łęczyca 0:4 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
28  2017-06-03 UKS SMS Łódź 0:1 Start Brzeziny zobacz ›
28  2017-06-03 MGLKS Termy Uniejów 4:4 Orzeł Parzęczew zobacz ›
28  2017-06-03 Włókniarz Konstantynów 4:2 GLKS Dłutów zobacz ›
28  2017-06-03 GKS Bedlno 2:4 STAL GŁOWNO relacja ›
28  2017-06-03 Sokół II Aleksandrów 3:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
28  2017-06-03 Zawisza II Rzgów 1:4 PTC Pabianice zobacz ›
 
29  2017-06-10 Włókniarz Pabianice 2:4 UKS SMS Łódź zobacz ›
29  2017-06-10 Sokół II Aleksandrów 2:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
29  2017-06-10 LKS Rosanów 1:2 GKS Bedlno zobacz ›
29  2017-06-10 Orzeł Parzęczew 2:5 Górnik Łęczyca zobacz ›
29  2017-06-10 STAL GŁOWNO 2:3 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
29  2017-06-10 MKP-Boruta Zgierz 3:0 PTC Pabianice zobacz ›
29  2017-06-10 GLKS Dłutów 2:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
29  2017-06-10 Start Brzeziny 3:0 Polonia Andrzejów (wycofana) zobacz ›
 
30  2017-06-18 Włókniarz Konstantynów 3:1 LKS Rosanów zobacz ›
30  2017-06-18 MGLKS Termy Uniejów 3:1 STAL GŁOWNO zobacz ›
30  2017-06-18 GKS Bedlno 3:2 Start Brzeziny zobacz ›
30  2017-06-18 Zawisza II Rzgów 1:6 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
30  2017-06-18 Górnik Łęczyca 0:0 GLKS Dłutów zobacz ›
30  2017-06-18 Polonia Andrzejów (wycofana) 0:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
30  2017-06-18 PTC Pabianice 1:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
30  2017-06-18 UKS SMS Łódź 8:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-08-16 Huragan Swędów 0:10 STAL GŁOWNO zobacz ›
 
---  2016-09-14 STAL GŁOWNO 1:5 Sokół Aleksandrów Łódzki zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-30 UKS SMS Łódź 3:2 STAL GŁOWNO zobacz ›
 
2016-08-03 STAL GŁOWNO 2:0 MKS Tuszyn zobacz ›
 
2016-08-06 PTC Pabianice 4:1 STAL GŁOWNO zobacz ›
 
2016-08-11 STAL GŁOWNO 4:1 Pelikan II Łowicz zobacz ›
 
2017-01-28 STAL GŁOWNO 5:2 Widzew Łódź (juniorzy) zobacz ›
 
2017-02-04 Pelikan II Łowicz 1:2 STAL GŁOWNO zobacz ›
 
 
2017-02-12 STAL GŁOWNO 6:1 LZS Justynów zobacz ›
 
2017-02-17 STAL GŁOWNO 1:3 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
 
2017-02-25 Polonia Piotrków 3:2 STAL GŁOWNO zobacz ›
 
2017-03-04 STAL GŁOWNO 5:3 LKS Kobierzycko zobacz ›
 
2017-03-11 STAL GŁOWNO 4:4 Widzew II Łódź zobacz ›
 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STAL GŁOWNOAndrespolia Wiśniowa Góra
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
2017-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
UKS SMS Łódź 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
Widzew II Łódź 1:1 ŁKS II Łódź

Losowa galeria

Stal Głowno - LKS Różyca, 15.06.13
Ładowanie...