KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS Łódź - GLKS Sarnów/Dalików 0:3
  • Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 1:3
  • Górnik Łęczyca - PTC Pabianice 5:2
  • STAL GŁOWNO - Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2
  • MGLKS Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:2
  • Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2
  • Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew 3:0
  • Widzew II Łódź - ŁKS II Łódź 1:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 173
2. Kogut21 166
3. Stalowy69 121
4. olekstal 82
5. gamessstal 61

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 368, wczoraj: 595
ogółem: 1 019 927

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Orzeł Parzęczew 1:4 UKS SMS Łódź zobacz ›
GKS Bedlno 0:7 Zawisza Rzgów zobacz ›
2017-08-19 LKS Rosanów 4:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2017-08-19 PTC Pabianice 6:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2017-08-19 GLKS Sarnów/Dalików 2:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2017-08-19 Sokół II Aleksandrów 1:0 ŁKS II Łódź zobacz ›
2017-08-19 Andrespolia Wiśniowa Góra 2:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
2017-08-20 STAL GŁOWNO 2:1 Widzew II Łódź zobacz ›
2017-08-22 Sokół II Aleksandrów 0:0 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
2017-08-23 Włókniarz Pabianice 2:0 PTC Pabianice zobacz ›
2017-08-23 UKS SMS Łódź 2:2 GKS Bedlno zobacz ›
2017-08-23 ŁKS II Łódź 4:3 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-08-23 Włókniarz Konstantynów 0:1 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
2017-08-23 Górnik Łęczyca 1:0 Widzew II Łódź zobacz ›
2017-08-23 MGLKS Termy Uniejów 4:2 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2017-08-23 Zawisza Rzgów 3:0 LKS Rosanów zobacz ›
2017-08-26 LKS Rosanów 5:1 UKS SMS Łódź zobacz ›
2017-08-26 GLKS Sarnów/Dalików 1:1 ŁKS II Łódź zobacz ›
2017-08-26 Andrespolia Wiśniowa Góra 4:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2017-08-26 Orzeł Parzęczew 2:3 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2017-08-26 STAL GŁOWNO 3:4 Górnik Łęczyca zobacz ›
2017-08-26 GKS Bedlno 4:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2017-08-26 PTC Pabianice 1:5 Zawisza Rzgów zobacz ›
2017-08-27 Widzew II Łódź 3:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2017-09-01 MGLKS Termy Uniejów 0:1 LKS Rosanów zobacz ›
2017-09-02 Włókniarz Pabianice 0:0 Widzew II Łódź zobacz ›
2017-09-02 Zawisza Rzgów 1:1 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
2017-09-02 GLKS Sarnów/Dalików 2:4 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2017-09-02 Sokół II Aleksandrów 5:0 GKS Bedlno zobacz ›
2017-09-02 Włókniarz Konstantynów 0:3 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-09-03 UKS SMS Łódź 0:5 PTC Pabianice zobacz ›
2017-09-03 ŁKS II Łódź 2:5 Górnik Łęczyca zobacz ›
2017-09-09 LKS Rosanów 4:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2017-09-09 Orzeł Parzęczew 0:3 ŁKS II Łódź zobacz ›
2017-09-09 STAL GŁOWNO 5:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2017-09-09 Andrespolia Wiśniowa Góra 5:0 UKS SMS Łódź zobacz ›
2017-09-09 PTC Pabianice 3:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2017-09-09 Górnik Łęczyca 4:4 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2017-09-09 Widzew II Łódź 3:5 Zawisza Rzgów zobacz ›
2017-09-09 GKS Bedlno 3:2 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
2017-09-12 Orzeł Parzęczew 2:2 GKS Bedlno zobacz ›
2017-09-13 Sokół II Aleksandrów 5:4 PTC Pabianice zobacz ›
2017-09-13 UKS SMS Łódź 0:0 Widzew II Łódź zobacz ›
2017-09-13 GLKS Sarnów/Dalików 0:1 LKS Rosanów zobacz ›
2017-09-13 Zawisza Rzgów 0:3 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-09-13 ŁKS II Łódź 4:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2017-09-13 MGLKS Termy Uniejów 0:4 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
2017-09-13 Włókniarz Pabianice 1:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
2017-09-16 Górnik Łęczyca 3:1 Zawisza Rzgów zobacz ›
2017-09-16 Włókniarz Konstantynów 1:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2017-09-16 STAL GŁOWNO 1:3 UKS SMS Łódź zobacz ›
2017-09-16 Andrespolia Wiśniowa Góra 7:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2017-09-16 LKS Rosanów 3:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2017-09-16 PTC Pabianice 3:1 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
2017-09-17 Widzew II Łódź 3:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2017-09-17 GKS Bedlno 7:3 ŁKS II Łódź zobacz ›
2017-09-22 MGLKS Termy Uniejów 0:1 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-09-23 GLKS Sarnów/Dalików 1:3 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
2017-09-23 Zawisza Rzgów 9:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2017-09-23 Orzeł Parzęczew 3:2 PTC Pabianice zobacz ›
2017-09-24 Sokół II Aleksandrów 2:2 Widzew II Łódź zobacz ›
2017-09-24 UKS SMS Łódź 0:3 Górnik Łęczyca zobacz ›
2017-09-24 GKS Bedlno 0:5 LKS Rosanów zobacz ›
2017-09-24 ŁKS II Łódź 5:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2017-09-30 Włókniarz Konstantynów 3:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
2017-09-30 Andrespolia Wiśniowa Góra 8:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2017-09-30 STAL GŁOWNO 3:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2017-09-30 LKS Rosanów 6:1 ŁKS II Łódź zobacz ›
2017-09-30 Włókniarz Pabianice 0:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
2017-09-30 PTC Pabianice 4:1 GKS Bedlno zobacz ›
2017-10-01 Górnik Łęczyca 3:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2017-10-01 Widzew II Łódź 3:4 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
10  Orzeł Parzęczew 0:3 Widzew II Łódź zobacz ›
10  GKS Bedlno 1:7 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
10  MGLKS Termy Uniejów 7:2 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
10  ŁKS II Łódź 1:4 Zawisza Rzgów zobacz ›
10  2017-10-07 LKS Rosanów 3:1 PTC Pabianice zobacz ›
10  2017-10-07 GLKS Sarnów/Dalików 3:2 STAL GŁOWNO zobacz ›
10  2017-10-08 Sokół II Aleksandrów 5:2 Górnik Łęczyca zobacz ›
10  2017-11-19 UKS SMS Łódź 1:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
11  PTC Pabianice 7:1 ŁKS II Łódź zobacz ›
11  Górnik Łęczyca 8:3 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
11  Widzew II Łódź 8:1 GKS Bedlno zobacz ›
11  Włókniarz Pabianice 0:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
11  Zawisza Rzgów 4:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
11  2017-10-14 Włókniarz Konstantynów 2:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
11  2017-10-14 Andrespolia Wiśniowa Góra 3:2 LKS Rosanów zobacz ›
11  2017-10-14 STAL GŁOWNO 4:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
12  PTC Pabianice 0:2 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
12  ŁKS II Łódź 0:1 UKS SMS Łódź zobacz ›
12  MGLKS Termy Uniejów 1:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
12  Orzeł Parzęczew 2:2 Górnik Łęczyca zobacz ›
12  2017-10-21 LKS Rosanów 3:1 Widzew II Łódź zobacz ›
12  2017-10-21 GLKS Sarnów/Dalików 4:2 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
12  2017-10-22 Sokół II Aleksandrów 3:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
12  2017-10-22 GKS Bedlno 1:5 STAL GŁOWNO zobacz ›
13  Zawisza Rzgów 4:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
13  Włókniarz Pabianice 5:1 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
13  Widzew II Łódź 3:1 PTC Pabianice zobacz ›
13  2017-10-28 Górnik Łęczyca 6:2 GKS Bedlno zobacz ›
13  2017-10-28 Andrespolia Wiśniowa Góra 1:0 ŁKS II Łódź zobacz ›
13  2017-10-28 Włókniarz Konstantynów 0:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
13  2017-10-28 STAL GŁOWNO 3:0 LKS Rosanów zobacz ›
13  2017-10-29 UKS SMS Łódź 1:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
14  ŁKS II Łódź 7:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
14  Orzeł Parzęczew 1:4 Włókniarz Pabianice zobacz ›
14  GKS Bedlno 6:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
14  2017-11-04 LKS Rosanów 0:2 Górnik Łęczyca zobacz ›
14  2017-11-04 GLKS Sarnów/Dalików 0:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
14  2017-11-04 Andrespolia Wiśniowa Góra 2:1 Widzew II Łódź zobacz ›
14  2017-11-04 PTC Pabianice 2:2 STAL GŁOWNO zobacz ›
14  2017-11-05 Sokół II Aleksandrów 9:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
15  MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
15  Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno zobacz ›
15  Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
15  Widzew II Łódź 1:1 ŁKS II Łódź zobacz ›
15  2017-11-11 Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów zobacz ›
15  2017-11-11 Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice zobacz ›
15  2017-11-11 STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
15  2017-11-12 UKS SMS Łódź 0:3 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-12 Pogoń Rogów 1:12 STAL GŁOWNO zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-22 LKS Kwiatkowice 3:3 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-07-25 Zjednoczeni Stryków 4:0 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-07-29 Górnik Łęczyca 2:1 STAL GŁOWNO zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STAL GŁOWNOAndrespolia Wiśniowa Góra
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
2017-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
UKS SMS Łódź 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
Widzew II Łódź 1:1 ŁKS II Łódź

Losowa galeria

Stal Głowno - LKS Różyca, 15.06.13
Ładowanie...