KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS Łódź - LKS Rosanów
  • ŁKS II Łódź - GLKS Sarnów/Dalików
  • Włókniarz Pabianice - Andrespolia Wiśniowa Góra 2:5
  • Włókniarz Konstantynów - Widzew II Łódź 2:6
  • Sokół II Aleksandrów - Orzeł Parzęczew
  • Górnik Łęczyca - STAL GŁOWNO 1:1
  • MGLKS Termy Uniejów - GKS Bedlno 1:0
  • Zawisza Rzgów - PTC Pabianice 0:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 190
2. Kogut21 176
3. Stalowy69 135
4. olekstal 89
5. gamessstal 64

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 412
ogółem: 1 130 071

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Orzeł Parzęczew 1:4 UKS SMS Łódź zobacz ›
GKS Bedlno 0:7 Zawisza Rzgów zobacz ›
2017-08-19 LKS Rosanów 4:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2017-08-19 PTC Pabianice 6:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2017-08-19 GLKS Sarnów/Dalików 2:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2017-08-19 Sokół II Aleksandrów 1:0 ŁKS II Łódź zobacz ›
2017-08-19 Andrespolia Wiśniowa Góra 2:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
2017-08-20 STAL GŁOWNO 2:1 Widzew II Łódź zobacz ›
2017-08-22 Sokół II Aleksandrów 0:0 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
2017-08-23 Włókniarz Pabianice 2:0 PTC Pabianice zobacz ›
2017-08-23 UKS SMS Łódź 2:2 GKS Bedlno zobacz ›
2017-08-23 ŁKS II Łódź 4:3 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-08-23 Włókniarz Konstantynów 0:1 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
2017-08-23 Górnik Łęczyca 1:0 Widzew II Łódź zobacz ›
2017-08-23 MGLKS Termy Uniejów 4:2 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2017-08-23 Zawisza Rzgów 3:0 LKS Rosanów zobacz ›
2017-08-26 LKS Rosanów 5:1 UKS SMS Łódź zobacz ›
2017-08-26 GLKS Sarnów/Dalików 1:1 ŁKS II Łódź zobacz ›
2017-08-26 Andrespolia Wiśniowa Góra 4:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2017-08-26 Orzeł Parzęczew 2:3 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2017-08-26 STAL GŁOWNO 3:4 Górnik Łęczyca zobacz ›
2017-08-26 GKS Bedlno 4:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2017-08-26 PTC Pabianice 1:5 Zawisza Rzgów zobacz ›
2017-08-27 Widzew II Łódź 3:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2017-09-01 MGLKS Termy Uniejów 0:1 LKS Rosanów zobacz ›
2017-09-02 Włókniarz Pabianice 0:0 Widzew II Łódź zobacz ›
2017-09-02 Zawisza Rzgów 1:1 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
2017-09-02 GLKS Sarnów/Dalików 2:4 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2017-09-02 Sokół II Aleksandrów 5:0 GKS Bedlno zobacz ›
2017-09-02 Włókniarz Konstantynów 0:3 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-09-03 UKS SMS Łódź 0:5 PTC Pabianice zobacz ›
2017-09-03 ŁKS II Łódź 2:5 Górnik Łęczyca zobacz ›
2017-09-09 LKS Rosanów 4:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2017-09-09 Orzeł Parzęczew 0:3 ŁKS II Łódź zobacz ›
2017-09-09 STAL GŁOWNO 5:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2017-09-09 Andrespolia Wiśniowa Góra 5:0 UKS SMS Łódź zobacz ›
2017-09-09 PTC Pabianice 3:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2017-09-09 Górnik Łęczyca 4:4 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2017-09-09 Widzew II Łódź 3:5 Zawisza Rzgów zobacz ›
2017-09-09 GKS Bedlno 3:2 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
2017-09-12 Orzeł Parzęczew 2:2 GKS Bedlno zobacz ›
2017-09-13 Sokół II Aleksandrów 5:4 PTC Pabianice zobacz ›
2017-09-13 UKS SMS Łódź 0:0 Widzew II Łódź zobacz ›
2017-09-13 GLKS Sarnów/Dalików 0:1 LKS Rosanów zobacz ›
2017-09-13 Zawisza Rzgów 0:3 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-09-13 ŁKS II Łódź 4:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2017-09-13 MGLKS Termy Uniejów 0:4 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
2017-09-13 Włókniarz Pabianice 1:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
2017-09-16 Górnik Łęczyca 3:1 Zawisza Rzgów zobacz ›
2017-09-16 Włókniarz Konstantynów 1:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2017-09-16 STAL GŁOWNO 1:3 UKS SMS Łódź zobacz ›
2017-09-16 Andrespolia Wiśniowa Góra 7:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2017-09-16 LKS Rosanów 3:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2017-09-16 PTC Pabianice 3:1 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
2017-09-17 Widzew II Łódź 3:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2017-09-17 GKS Bedlno 7:3 ŁKS II Łódź zobacz ›
2017-09-22 MGLKS Termy Uniejów 0:1 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-09-23 GLKS Sarnów/Dalików 1:3 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
2017-09-23 Zawisza Rzgów 9:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2017-09-23 Orzeł Parzęczew 3:2 PTC Pabianice zobacz ›
2017-09-24 Sokół II Aleksandrów 2:2 Widzew II Łódź zobacz ›
2017-09-24 UKS SMS Łódź 0:3 Górnik Łęczyca zobacz ›
2017-09-24 GKS Bedlno 0:5 LKS Rosanów zobacz ›
2017-09-24 ŁKS II Łódź 5:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2017-09-30 Włókniarz Konstantynów 3:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
2017-09-30 Andrespolia Wiśniowa Góra 8:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2017-09-30 STAL GŁOWNO 3:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
2017-09-30 LKS Rosanów 6:1 ŁKS II Łódź zobacz ›
2017-09-30 Włókniarz Pabianice 0:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
2017-09-30 PTC Pabianice 4:1 GKS Bedlno zobacz ›
2017-10-01 Górnik Łęczyca 3:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2017-10-01 Widzew II Łódź 3:4 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
10  Orzeł Parzęczew 0:3 Widzew II Łódź zobacz ›
10  GKS Bedlno 1:7 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
10  MGLKS Termy Uniejów 7:2 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
10  ŁKS II Łódź 1:4 Zawisza Rzgów zobacz ›
10  2017-10-07 LKS Rosanów 3:1 PTC Pabianice zobacz ›
10  2017-10-07 GLKS Sarnów/Dalików 3:2 STAL GŁOWNO zobacz ›
10  2017-10-08 Sokół II Aleksandrów 5:2 Górnik Łęczyca zobacz ›
10  2017-11-19 UKS SMS Łódź 1:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
11  PTC Pabianice 7:1 ŁKS II Łódź zobacz ›
11  Górnik Łęczyca 8:3 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
11  Widzew II Łódź 8:1 GKS Bedlno zobacz ›
11  Włókniarz Pabianice 0:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
11  Zawisza Rzgów 4:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
11  2017-10-14 Włókniarz Konstantynów 2:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
11  2017-10-14 Andrespolia Wiśniowa Góra 3:2 LKS Rosanów zobacz ›
11  2017-10-14 STAL GŁOWNO 4:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
12  PTC Pabianice 0:2 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
12  ŁKS II Łódź 0:1 UKS SMS Łódź zobacz ›
12  MGLKS Termy Uniejów 1:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
12  Orzeł Parzęczew 2:2 Górnik Łęczyca zobacz ›
12  2017-10-21 LKS Rosanów 3:1 Widzew II Łódź zobacz ›
12  2017-10-21 GLKS Sarnów/Dalików 4:2 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
12  2017-10-22 Sokół II Aleksandrów 3:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
12  2017-10-22 GKS Bedlno 1:5 STAL GŁOWNO zobacz ›
13  Zawisza Rzgów 4:0 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
13  Włókniarz Pabianice 5:1 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
13  Widzew II Łódź 3:1 PTC Pabianice zobacz ›
13  2017-10-28 Górnik Łęczyca 6:2 GKS Bedlno zobacz ›
13  2017-10-28 Andrespolia Wiśniowa Góra 1:0 ŁKS II Łódź zobacz ›
13  2017-10-28 Włókniarz Konstantynów 0:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
13  2017-10-28 STAL GŁOWNO 3:0 LKS Rosanów zobacz ›
13  2017-10-29 UKS SMS Łódź 1:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
14  ŁKS II Łódź 7:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
14  Orzeł Parzęczew 1:4 Włókniarz Pabianice zobacz ›
14  GKS Bedlno 6:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
14  2017-11-04 LKS Rosanów 0:2 Górnik Łęczyca zobacz ›
14  2017-11-04 GLKS Sarnów/Dalików 0:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
14  2017-11-04 Andrespolia Wiśniowa Góra 2:1 Widzew II Łódź zobacz ›
14  2017-11-04 PTC Pabianice 2:2 STAL GŁOWNO zobacz ›
14  2017-11-05 Sokół II Aleksandrów 9:2 UKS SMS Łódź zobacz ›
15  MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
15  Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno zobacz ›
15  Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
15  Widzew II Łódź 1:1 ŁKS II Łódź zobacz ›
15  2017-11-11 Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów zobacz ›
15  2017-11-11 Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice zobacz ›
15  2017-11-11 STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
15  2017-11-12 UKS SMS Łódź 0:3 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
16  2018-03-23 Włókniarz Konstantynów 0:1 PTC Pabianice zobacz ›
16  2018-03-24 Włókniarz Pabianice LKS Rosanów 15:00
16  2018-03-24 Zawisza Rzgów 2:2 GKS Bedlno zobacz ›
16  2018-03-24 MGLKS Termy Uniejów 1:0 GLKS Sarnów/Dalików zobacz ›
16  2018-03-24 Widzew II Łódź 1:3 STAL GŁOWNO zobacz ›
16  2018-03-25 UKS SMS Łódź 1:3 Orzeł Parzęczew zobacz ›
16  2018-03-25 ŁKS II Łódź 1:1 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
16  2018-05-16 Górnik Łęczyca Andrespolia Wiśniowa Góra 18:00
17  2018-03-29 GKS Bedlno 0:4 UKS SMS Łódź zobacz ›
17  2018-03-30 GLKS Sarnów/Dalików 1:2 Sokół II Aleksandrów zobacz ›
17  2018-03-30 Andrespolia Wiśniowa Góra 5:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
17  2018-03-30 LKS Rosanów 3:0 Zawisza Rzgów zobacz ›
17  2018-03-31 PTC Pabianice 2:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
17  2018-03-31 Orzeł Parzęczew 2:3 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
17  2018-04-04 Widzew II Łódź 9:1 Górnik Łęczyca zobacz ›
17  2018-04-18 STAL GŁOWNO ŁKS II Łódź 17:00
18  2018-04-06 Włókniarz Konstantynów 2:6 Widzew II Łódź zobacz ›
18  2018-04-07 Włókniarz Pabianice 2:5 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
18  2018-04-07 Górnik Łęczyca 1:1 STAL GŁOWNO zobacz ›
18  2018-04-07 MGLKS Termy Uniejów 1:0 GKS Bedlno zobacz ›
18  2018-04-07 Zawisza Rzgów 0:1 PTC Pabianice zobacz ›
18  2018-04-08 UKS SMS Łódź LKS Rosanów 11:00
18  2018-04-08 ŁKS II Łódź GLKS Sarnów/Dalików 11:00
18  2018-04-08 Sokół II Aleksandrów Orzeł Parzęczew 15:00
19  2018-04-14 LKS Rosanów MGLKS Termy Uniejów 16:00
19  2018-04-14 Orzeł Parzęczew GLKS Sarnów/Dalików 16:00
19  2018-04-14 PTC Pabianice UKS SMS Łódź 16:00
19  2018-04-14 Górnik Łęczyca ŁKS II Łódź 17:00
19  2018-04-14 GKS Bedlno Sokół II Aleksandrów 16:00
19  2018-04-14 STAL GŁOWNO Włókniarz Konstantynów 16:00
19  2018-04-15 Widzew II Łódź Włókniarz Pabianice 11:00
19  2018-04-15 Andrespolia Wiśniowa Góra Zawisza Rzgów 11:00
20  Sokół II Aleksandrów LKS Rosanów 16:00
20  ŁKS II Łódź Orzeł Parzęczew 15:00
20  Włókniarz Pabianice STAL GŁOWNO 16:00
20  UKS SMS Łódź Andrespolia Wiśniowa Góra 17:00
20  MGLKS Termy Uniejów PTC Pabianice 11:00
20  Włókniarz Konstantynów Górnik Łęczyca 17:00
20  Zawisza Rzgów Widzew II Łódź 11:00
20  GLKS Sarnów/Dalików GKS Bedlno 16:30
21  PTC Pabianice Sokół II Aleksandrów 17:00
21  Widzew II Łódź UKS SMS Łódź 17:00
21  LKS Rosanów GLKS Sarnów/Dalików 16:00
21  STAL GŁOWNO Zawisza Rzgów 17:00
21  GKS Bedlno Orzeł Parzęczew 17:00
21  Włókniarz Konstantynów ŁKS II Łódź 17:00
21  Andrespolia Wiśniowa Góra MGLKS Termy Uniejów 19:00
21  Górnik Łęczyca Włókniarz Pabianice 17:00
22  MGLKS Termy Uniejów Widzew II Łódź 11:00
22  Zawisza Rzgów Górnik Łęczyca 17:00
22  Włókniarz Pabianice Włókniarz Konstantynów 17:00
22  UKS SMS Łódź STAL GŁOWNO 16:00
22  Sokół II Aleksandrów Andrespolia Wiśniowa Góra 16:00
22  Orzeł Parzęczew LKS Rosanów 16:00
22  ŁKS II Łódź GKS Bedlno 16:00
22  GLKS Sarnów/Dalików PTC Pabianice 16:00
23  Widzew II Łódź Sokół II Aleksandrów 15:00
23  Górnik Łęczyca UKS SMS Łódź 11:00
23  Andrespolia Wiśniowa Góra GLKS Sarnów/Dalików 16:00
23  Włókniarz Konstantynów Zawisza Rzgów 16:00
23  PTC Pabianice Orzeł Parzęczew 15:00
23  LKS Rosanów GKS Bedlno 16:00
23  STAL GŁOWNO MGLKS Termy Uniejów 19:00
23  Włókniarz Pabianice ŁKS II Łódź 17:00
24  GKS Bedlno PTC Pabianice 15:30
24  MGLKS Termy Uniejów Górnik Łęczyca 16:00
24  GLKS Sarnów/Dalików Widzew II Łódź 11:00
24  UKS SMS Łódź Włókniarz Konstantynów 16:00
24  Orzeł Parzęczew Andrespolia Wiśniowa Góra 16:00
24  Sokół II Aleksandrów STAL GŁOWNO 16:00
24  ŁKS II Łódź LKS Rosanów 15:30
24  Zawisza Rzgów Włókniarz Pabianice 15:00
25  Górnik Łęczyca Sokół II Aleksandrów 15:30
25  Włókniarz Pabianice UKS SMS Łódź 11:00
25  PTC Pabianice LKS Rosanów 15:30
25  STAL GŁOWNO GLKS Sarnów/Dalików 15:00
25  Widzew II Łódź Orzeł Parzęczew 17:00
25  Andrespolia Wiśniowa Góra GKS Bedlno 17:00
25  Włókniarz Konstantynów MGLKS Termy Uniejów 17:00
25  Zawisza Rzgów ŁKS II Łódź 17:00
26  Sokół II Aleksandrów Włókniarz Konstantynów 15:00
26  LKS Rosanów Andrespolia Wiśniowa Góra 15:00
26  Orzeł Parzęczew STAL GŁOWNO 15:00
26  ŁKS II Łódź PTC Pabianice 17:00
26  GLKS Sarnów/Dalików Górnik Łęczyca 17:00
26  GKS Bedlno Widzew II Łódź 17:00
26  MGLKS Termy Uniejów Włókniarz Pabianice 17:00
26  UKS SMS Łódź Zawisza Rzgów 17:00
27  Włókniarz Pabianice Sokół II Aleksandrów 15:00
27  Widzew II Łódź LKS Rosanów 15:00
27  Włókniarz Konstantynów GLKS Sarnów/Dalików 15:00
27  Andrespolia Wiśniowa Góra PTC Pabianice 17:00
27  UKS SMS Łódź ŁKS II Łódź 17:00
27  Zawisza Rzgów MGLKS Termy Uniejów 17:00
27  Górnik Łęczyca Orzeł Parzęczew 17:00
27  STAL GŁOWNO GKS Bedlno 14:00
28  MGLKS Termy Uniejów UKS SMS Łódź 11:00
28  GKS Bedlno Górnik Łęczyca 15:00
28  ŁKS II Łódź Andrespolia Wiśniowa Góra 15:00
28  Orzeł Parzęczew Włókniarz Konstantynów 14:00
28  LKS Rosanów STAL GŁOWNO 13:00
28  Sokół II Aleksandrów Zawisza Rzgów 17:00
28  GLKS Sarnów/Dalików Włókniarz Pabianice 17:00
28  PTC Pabianice Widzew II Łódź 17:00
29  UKS SMS Łódź Sokół II Aleksandrów 14:00
29  Górnik Łęczyca LKS Rosanów 14:00
29  Zawisza Rzgów GLKS Sarnów/Dalików 14:00
29  Widzew II Łódź Andrespolia Wiśniowa Góra 14:00
29  MGLKS Termy Uniejów ŁKS II Łódź 17:00
29  Włókniarz Pabianice Orzeł Parzęczew 17:00
29  Włókniarz Konstantynów GKS Bedlno 17:00
29  STAL GŁOWNO PTC Pabianice 14:00
30  GLKS Sarnów/Dalików UKS SMS Łódź 11:00
30  LKS Rosanów Włókniarz Konstantynów 14:00
30  PTC Pabianice Górnik Łęczyca 14:00
30  Andrespolia Wiśniowa Góra STAL GŁOWNO 13:00
30  Sokół II Aleksandrów MGLKS Termy Uniejów 17:00
30  GKS Bedlno Włókniarz Pabianice 17:00
30  Orzeł Parzęczew Zawisza Rzgów 17:00
30  ŁKS II Łódź Widzew II Łódź 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-12 Pogoń Rogów 1:12 STAL GŁOWNO zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-22 LKS Kwiatkowice 3:3 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-07-25 Zjednoczeni Stryków 4:0 STAL GŁOWNO zobacz ›
2017-07-29 Górnik Łęczyca 2:1 STAL GŁOWNO zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Górnik ŁęczycaSTAL GŁOWNO
Górnik Łęczyca 1:1 STAL GŁOWNO
2018-04-07, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice
LKS Rosanów - MGLKS Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra - Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew - GLKS Sarnów/Dalików
PTC Pabianice - UKS SMS Łódź
Górnik Łęczyca - ŁKS II Łódź
GKS Bedlno - Sokół II Aleksandrów
STAL GŁOWNO - Włókniarz Konstantynów

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
UKS SMS Łódź LKS Rosanów
ŁKS II Łódź GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Pabianice 2:5 Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Konstantynów 2:6 Widzew II Łódź
Sokół II Aleksandrów Orzeł Parzęczew
Górnik Łęczyca 1:1 STAL GŁOWNO
MGLKS Termy Uniejów 1:0 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 0:1 PTC Pabianice

Losowa galeria

LZS Justynów - Stal Głowno, 27.08.2014
Ładowanie...