KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS Łódź - GLKS Sarnów/Dalików 0:3
  • Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 1:3
  • Górnik Łęczyca - PTC Pabianice 5:2
  • STAL GŁOWNO - Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2
  • MGLKS Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:2
  • Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2
  • Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew 3:0
  • Widzew II Łódź - ŁKS II Łódź 1:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 173
2. Kogut21 166
3. Stalowy69 121
4. olekstal 82
5. gamessstal 61

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 398, wczoraj: 595
ogółem: 1 019 957

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 38 88 27 7 4 86 - 16 +70
2.
herb
bz 38 83 26 5 7 90 - 38 +52
3.
herb
bz 38 75 22 9 7 84 - 36 +48
4.
herb
bz 38 73 22 7 9 76 - 43 +33
5.
herb
plus 38 58 16 10 12 56 - 49 +7
6.
herb
minus 38 57 16 9 13 69 - 55 +14
7.
herb
minus 38 57 17 6 15 69 - 66 +3
8.
herb
bz 38 56 15 11 12 66 - 62 +4
9.
herb
plus 38 56 15 11 12 44 - 48 -4
10.
herb
minus 38 55 15 10 13 67 - 60 +7
11.
herb
bz 38 53 14 11 13 52 - 55 -3
12.
herb
bz 38 52 15 7 16 47 - 54 -7
13.
herb
plus 38 47 13 8 17 53 - 66 -13
14.
herb
minus 38 46 13 7 18 57 - 67 -10
15.
herb
bz 38 45 12 9 17 55 - 58 -3
16.
herb
bz 38 37 11 4 23 43 - 73 -30
17.
herb
bz 38 36 10 6 22 43 - 82 -39
18.
herb
bz 38 32 8 8 22 44 - 83 -39
19.
herb
plus 38 29 7 8 23 57 - 105 -48
20.
herb
minus 38 27 8 3 27 53 - 95 -42

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
19 46 15 1 3 48 - 10 +38
2.
herb
19 44 13 5 1 46 - 12 +34
3.
herb
19 42 13 3 3 50 - 18 +32
4.
herb
19 39 12 3 4 44 - 16 +28
5.
herb
19 38 11 5 3 29 - 16 +13
6.
herb
19 34 10 4 5 45 - 27 +18
7.
herb
19 33 9 6 4 32 - 27 +5
8.
herb
19 31 9 4 6 26 - 26 0
9.
herb
19 30 9 3 7 33 - 30 +3
10.
herb
19 28 8 4 7 33 - 26 +7
11.
herb
19 28 8 4 7 31 - 27 +4
12.
herb
19 26 7 5 7 27 - 25 +2
13.
herb
19 24 6 6 7 27 - 25 +2
14.
herb
19 24 7 3 9 28 - 37 -9
15.
herb
19 23 7 2 10 26 - 32 -6
16.
herb
19 20 5 5 9 27 - 37 -10
17.
herb
19 19 5 4 10 25 - 29 -4
18.
herb
19 18 4 6 9 34 - 49 -15
19.
herb
19 16 5 1 13 33 - 45 -12
20.
herb
19 16 4 4 11 19 - 34 -15

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
19 42 12 6 1 38 - 6 +32
2.
herb
19 41 13 2 4 40 - 20 +20
3.
herb
19 34 10 4 5 32 - 27 +5
4.
herb
19 31 9 4 6 38 - 24 +14
5.
herb
19 30 9 3 7 38 - 33 +5
6.
herb
19 29 8 5 6 36 - 29 +7
7.
herb
19 29 8 5 6 25 - 30 -5
8.
herb
19 27 7 6 6 30 - 23 +7
9.
herb
19 26 6 8 5 33 - 32 +1
10.
herb
19 26 8 2 9 20 - 29 -9
11.
herb
19 26 7 5 7 30 - 29 +1
12.
herb
19 23 7 2 10 24 - 39 -15
13.
herb
19 22 6 4 9 35 - 33 +2
14.
herb
19 19 5 4 10 22 - 39 -17
15.
herb
19 18 4 6 9 15 - 32 -17
16.
herb
19 14 4 2 13 17 - 41 -24
17.
herb
19 12 3 3 13 17 - 46 -29
18.
herb
19 12 3 3 13 15 - 45 -30
19.
herb
19 11 3 2 14 20 - 50 -30
20.
herb
19 11 3 2 14 23 - 56 -33

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
KS Paradyż
19 44 14 2 3 46 - 19 +27
2.
GKS II Bełchatów
19 41 12 5 2 48 - 18 +30
3.
Zjednoczeni Gmina Bełchatów
19 39 12 3 4 35 - 23 +12
4.
RTS Widzew Łódź
19 35 10 5 4 27 - 12 +15
5.
Omega Kleszczów
19 30 8 6 5 35 - 25 +10
6.
Jutrzenka Warta
19 30 8 6 5 26 - 20 +6
7.
Pilica Przedbórz
19 30 9 3 7 27 - 21 +6
8.
Polonia Piotrków
19 26 8 2 9 31 - 30 +1
9.
Orzeł Nieborów
19 25 7 4 8 32 - 38 -6
10.
LKS Rosanów
19 25 7 4 8 26 - 31 -5
11.
RKS Mechanik Radomsko
19 25 7 4 8 32 - 39 -7
12.
Zjednoczeni Stryków
19 25 7 4 8 21 - 32 -11
13.
Zawisza Rzgów
19 24 7 3 9 40 - 38 +2
14.
Włókniarz Zelów
19 24 7 3 9 25 - 33 -8
15.
Andrespolia Wiśniowa Góra
19 23 7 2 10 26 - 36 -10
16.
Zawisza Pajęczno
19 21 6 3 10 20 - 26 -6
17.
Astoria Szczerców
19 18 5 3 11 20 - 30 -10
18.
STAL GŁOWNO
19 18 4 6 9 33 - 49 -16
19.
MKP-Boruta Zgierz
19 16 4 4 11 17 - 29 -12
20.
Mazovia Rawa Mazowiecka
19 14 4 2 13 27 - 45 -18

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
RTS Widzew Łódź
19 53 17 2 0 59 - 4 +55
2.
KS Paradyż
19 39 12 3 4 44 - 19 +25
3.
GKS II Bełchatów
19 34 10 4 5 36 - 18 +18
4.
Zjednoczeni Gmina Bełchatów
19 34 10 4 5 41 - 20 +21
5.
Zawisza Rzgów
19 32 8 8 3 26 - 24 +2
6.
Zjednoczeni Stryków
19 31 8 7 4 23 - 16 +7
7.
Zawisza Pajęczno
19 31 9 4 6 27 - 28 -1
8.
MKP-Boruta Zgierz
19 29 8 5 6 38 - 29 +9
9.
Polonia Piotrków
19 29 7 8 4 36 - 30 +6
10.
Jutrzenka Warta
19 28 8 4 7 30 - 29 +1
11.
RKS Mechanik Radomsko
19 28 7 7 5 20 - 16 +4
12.
Omega Kleszczów
19 27 8 3 8 34 - 30 +4
13.
Pilica Przedbórz
19 27 8 3 8 42 - 45 -3
14.
Andrespolia Wiśniowa Góra
19 24 6 6 7 27 - 30 -3
15.
Włókniarz Zelów
19 22 6 4 9 32 - 34 -2
16.
Astoria Szczerców
19 19 6 1 12 23 - 43 -20
17.
Mazovia Rawa Mazowiecka
19 13 4 1 14 26 - 50 -24
18.
LKS Rosanów
19 11 3 2 14 17 - 51 -34
19.
STAL GŁOWNO
19 11 3 2 14 24 - 56 -32
20.
Orzeł Nieborów
19 7 1 4 14 12 - 45 -33

Tabela ligowa - zestawienie

  Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
1. Andrespolia Wiśniowa Góra XXX 1:1 2:1 2:1 3:0 3:2 1:1 0:2 0:1 1:1 0:0 0:2 0:1 1:2 3:2 0:3 4:1 2:4 4:2 4:0
2. Zawisza Rzgów 3:1 XXX 2:0 5:1 0:0 0:2 3:2 1:2 3:0 2:1 2:1 3:4 0:3 2:1 2:2 1:4 0:1 2:4 1:1 1:0
3. STAL GŁOWNO 3:3 1:1 XXX 2:2 0:0 4:1 1:2 0:5 1:2 0:3 3:3 2:1 3:4 0:2 4:3 0:6 1:2 4:3 2:2 3:4
4. LKS Rosanów 2:2 0:2 3:1 XXX 1:0 2:3 2:6 0:0 1:5 2:0 0:3 1:3 3:0 4:1 0:2 0:2 4:2 3:2 0:0 0:3
5. Zjednoczeni Stryków 2:1 2:2 0:0 4:0 XXX 3:1 3:1 0:2 1:3 0:0 1:1 2:1 2:2 2:1 1:0 0:1 1:0 2:0 1:0 2:0
6. Orzeł Nieborów 2:3 2:2 2:1 0:0 4:0 XXX 0:1 1:3 1:4 2:2 1:0 1:1 1:0 4:2 1:3 1:4 0:1 1:5 3:3 0:2
7. MKP-Boruta Zgierz 0:1 2:2 4:1 2:0 0:0 0:1 XXX 1:1 0:2 0:1 1:2 2:2 0:2 5:2 3:2 0:2 2:1 1:2 1:2 1:3
8. RTS Widzew Łódź 3:0 4:0 5:1 3:0 2:0 5:0 4:0 XXX 1:0 0:2 1:2 1:1 4:0 3:0 2:0 4:1 1:0 2:1 1:2 2:0
9. Włókniarz Zelów 1:1 0:0 1:3 0:1 4:1 1:1 1:5 0:2 XXX 0:3 0:4 3:0 0:1 3:2 1:2 1:3 1:0 0:2 1:2 1:1
10. Jutrzenka Warta 0:0 1:0 0:3 3:2 0:0 2:0 1:1 0:5 4:2 XXX 0:2 1:2 4:2 2:1 3:1 2:2 2:0 0:2 0:1 1:0
11. GKS II Bełchatów 5:0 4:3 1:0 3:1 1:1 1:1 0:0 0:3 1:1 4:0 XXX 6:0 6:0 3:0 1:0 3:0 2:2 2:0 1:0 2:0
12. Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3:0 5:1 8:1 1:2 1:2 4:1 0:0 1:0 3:3 1:0 2:1 XXX 2:0 6:0 1:1 2:0 2:0 1:0 0:2 1:2
13. Pilica Przedbórz 1:0 1:3 1:1 3:0 4:1 3:0 2:2 0:0 5:4 4:2 2:1 2:3 XXX 3:0 4:2 1:2 6:0 1:1 0:2 2:3
14. Mazovia Rawa Mazowiecka 3:1 1:3 5:2 3:1 1:2 4:1 2:3 0:5 0:2 0:2 1:4 0:2 1:2 XXX 1:3 1:3 7:3 2:3 1:3 0:0
15. Polonia Piotrków 3:2 1:3 2:1 1:3 0:0 3:2 1:0 0:4 3:0 4:3 2:2 0:0 3:2 3:0 XXX 2:2 2:0 2:2 0:0 0:1
16. KS Paradyż 4:1 1:1 4:0 5:1 2:5 2:0 2:0 1:1 1:2 1:1 1:0 2:0 3:0 4:2 3:1 XXX 3:0 1:2 6:1 4:0
17. Astoria Szczerców 0:2 3:3 4:1 2:0 1:3 2:0 0:1 0:1 0:4 0:3 4:2 0:2 0:2 4:2 0:2 0:2 XXX 1:1 2:1 3:0
18. Omega Kleszczów 3:1 1:2 0:1 3:0 3:0 5:1 2:1 0:0 3:2 0:0 2:4 0:3 4:2 0:0 0:6 1:2 0:0 XXX 6:0 0:1
19. RKS Mechanik Radomsko 0:1 2:1 9:3 3:0 4:0 0:0 1:4 1:1 1:1 0:4 0:3 0:1 1:1 0:1 1:1 1:0 1:3 0:0 XXX 2:0
20. Zawisza Pajęczno 1:2 0:3 3:2 0:0 1:0 2:0 3:0 0:1 4:0 2:2 1:3 1:4 2:0 1:1 2:2 0:1 2:1 2:2 0:1 XXX

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STAL GŁOWNOAndrespolia Wiśniowa Góra
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
2017-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
UKS SMS Łódź 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
Widzew II Łódź 1:1 ŁKS II Łódź

Losowa galeria

Stal Głowno - LKS Różyca, 15.06.13
Ładowanie...