KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS ŁódĽ - GLKS Sarnów/Dalików 0:3
  • Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 1:3
  • Górnik Łęczyca - PTC Pabianice 5:2
  • STAL GŁOWNO - Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:2
  • MGLKS Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:2
  • Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2
  • Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew 3:0
  • Widzew II ŁódĽ - ŁKS II ŁódĽ 1:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 173
2. Kogut21 166
3. Stalowy69 121
4. olekstal 82
5. gamessstal 61

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 358, wczoraj: 595
ogółem: 1 019 917

statystyki szczegółowe

Terminarz

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
 
2015-08-14 Zjednoczeni Stryków 1:0 Astoria Szczerców zobacz ›
2015-08-15 STAL GŁOWNO 1:2 Włókniarz Zelów relacja ›
2015-08-15 Jutrzenka Warta 0:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
2015-08-15 Mazovia Rawa Mazowiecka 1:3 Polonia Piotrków zobacz ›
2015-08-15 Andrespolia Wi¶niowa Góra 0:3 KS Paradyż zobacz ›
2015-08-15 MKP-Boruta Zgierz 1:2 Omega Kleszczów zobacz ›
2015-08-15 RKS Mechanik Radomsko 2:1 Zawisza Rzgów zobacz ›
2015-08-15 Zawisza Pajęczno 0:1 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
2015-08-16 LKS Rosanów 2:3 Orzeł Nieborów zobacz ›
2015-08-16 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2:0 Pilica Przedbórz zobacz ›
 
2015-08-19 Włókniarz Zelów 0:2 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
2015-08-19 Zawisza Pajęczno 0:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
2015-08-19 Omega Kleszczów 6:0 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
2015-08-19 Astoria Szczerców 0:1 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
2015-08-19 KS Paradyż 2:5 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2015-08-19 Polonia Piotrków 3:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
2015-08-19 Pilica Przedbórz 3:0 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
2015-08-19 GKS II Bełchatów 6:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
2015-08-19 Orzeł Nieborów 2:2 Jutrzenka Warta zobacz ›
2015-08-19 STAL GŁOWNO 2:2 LKS Rosanów relacja ›
 
2015-08-22 LKS Rosanów 1:5 Włókniarz Zelów zobacz ›
2015-08-22 Mazovia Rawa Mazowiecka 1:4 GKS II Bełchatów zobacz ›
2015-08-22 Andrespolia Wi¶niowa Góra 0:1 Pilica Przedbórz zobacz ›
2015-08-22 Zjednoczeni Stryków 1:0 Polonia Piotrków zobacz ›
2015-08-22 RKS Mechanik Radomsko 1:3 Astoria Szczerców zobacz ›
2015-08-22 Zawisza Pajęczno 2:2 Omega Kleszczów zobacz ›
2015-08-22 Zawisza Rzgów 1:2 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
2015-08-23 Jutrzenka Warta 0:3 STAL GŁOWNO relacja ›
2015-08-23 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 4:1 Orzeł Nieborów zobacz ›
2015-08-23 MKP-Boruta Zgierz 0:2 KS Paradyż zobacz ›
 
2015-08-29 Zawisza Rzgów 3:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
2015-08-29 Omega Kleszczów 0:0 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
2015-08-29 Astoria Szczerców 3:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2015-08-29 KS Paradyż 6:1 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
2015-08-29 Polonia Piotrków 1:0 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
2015-08-29 Pilica Przedbórz 4:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2015-08-29 GKS II Bełchatów 5:0 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
2015-08-29 Orzeł Nieborów 4:2 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
2015-08-29 STAL GŁOWNO 2:1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów relacja ›
2015-08-29 LKS Rosanów 2:0 Jutrzenka Warta zobacz ›
 
2015-09-02 Jutrzenka Warta 4:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
2015-09-02 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:2 LKS Rosanów zobacz ›
2015-09-02 Mazovia Rawa Mazowiecka 5:2 STAL GŁOWNO relacja ›
2015-09-02 Andrespolia Wi¶niowa Góra 3:2 Orzeł Nieborów zobacz ›
2015-09-02 Zjednoczeni Stryków 1:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
2015-09-02 MKP-Boruta Zgierz 0:2 Pilica Przedbórz zobacz ›
2015-09-02 RKS Mechanik Radomsko 1:1 Polonia Piotrków zobacz ›
2015-09-02 Zawisza Pajęczno 0:1 KS Paradyż zobacz ›
2015-09-02 RTS Widzew ŁódĽ 1:0 Astoria Szczerców zobacz ›
2015-09-02 Zawisza Rzgów 2:4 Omega Kleszczów zobacz ›
2015-09-05 Włókniarz Zelów 0:2 Omega Kleszczów zobacz ›
2015-09-05 Astoria Szczerców 3:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
2015-09-05 KS Paradyż 1:1 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
2015-09-05 Polonia Piotrków 0:1 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2015-09-05 Pilica Przedbórz 0:2 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
2015-09-05 Orzeł Nieborów 4:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2015-09-05 STAL GŁOWNO 3:3 Andrespolia Wi¶niowa Góra relacja ›
2015-09-05 LKS Rosanów 4:1 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
2015-09-06 GKS II Bełchatów 0:0 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
2015-09-06 Jutrzenka Warta 1:2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
 
2015-09-12 Mazovia Rawa Mazowiecka 0:2 Jutrzenka Warta zobacz ›
2015-09-12 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:1 LKS Rosanów zobacz ›
2015-09-12 Zjednoczeni Stryków 0:0 STAL GŁOWNO relacja ›
2015-09-12 RKS Mechanik Radomsko 0:3 GKS II Bełchatów zobacz ›
2015-09-12 Zawisza Pajęczno 2:0 Pilica Przedbórz zobacz ›
2015-09-12 Zawisza Rzgów 1:4 KS Paradyż zobacz ›
2015-09-12 Omega Kleszczów 0:0 Astoria Szczerców zobacz ›
2015-09-13 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3:3 Włókniarz Zelów zobacz ›
2015-09-13 MKP-Boruta Zgierz 0:1 Orzeł Nieborów zobacz ›
2015-11-04 RTS Widzew ŁódĽ 2:0 Polonia Piotrków zobacz ›
 
2015-09-16 Włókniarz Zelów 1:0 Astoria Szczerców zobacz ›
2015-09-16 KS Paradyż 1:2 Omega Kleszczów zobacz ›
2015-09-16 Polonia Piotrków 1:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
2015-09-16 Pilica Przedbórz 0:0 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
2015-09-16 GKS II Bełchatów 2:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
2015-09-16 Orzeł Nieborów 3:3 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
2015-09-16 STAL GŁOWNO 1:2 MKP-Boruta Zgierz relacja ›
2015-09-16 LKS Rosanów 1:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2015-09-16 Jutrzenka Warta 0:0 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
2015-09-16 Mazovia Rawa Mazowiecka 0:2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
 
2015-09-19 Mazovia Rawa Mazowiecka 0:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
2015-09-19 Andrespolia Wi¶niowa Góra 0:2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
2015-09-19 Zjednoczeni Stryków 0:0 Jutrzenka Warta zobacz ›
2015-09-19 RKS Mechanik Radomsko 9:3 STAL GŁOWNO relacja ›
2015-09-19 Zawisza Pajęczno 2:0 Orzeł Nieborów zobacz ›
2015-09-19 Zawisza Rzgów 0:3 Pilica Przedbórz zobacz ›
2015-09-19 Omega Kleszczów 0:6 Polonia Piotrków zobacz ›
2015-09-19 Astoria Szczerców 0:2 KS Paradyż zobacz ›
2015-09-20 MKP-Boruta Zgierz 2:0 LKS Rosanów zobacz ›
2015-09-20 RTS Widzew ŁódĽ 1:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
 
10  2015-09-23 Orzeł Nieborów 1:3 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
10  2015-09-26 Włókniarz Zelów 1:3 KS Paradyż zobacz ›
10  2015-09-26 Polonia Piotrków 2:0 Astoria Szczerców zobacz ›
10  2015-09-26 Pilica Przedbórz 1:1 Omega Kleszczów zobacz ›
10  2015-09-26 STAL GŁOWNO 3:4 Zawisza Pajęczno relacja ›
10  2015-09-26 LKS Rosanów 0:0 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
10  2015-09-26 Jutrzenka Warta 1:1 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
10  2015-09-26 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:2 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
10  2015-09-26 Mazovia Rawa Mazowiecka 3:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
10  2015-09-27 GKS II Bełchatów 4:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
 
11  2015-09-30 Andrespolia Wi¶niowa Góra 0:1 Włókniarz Zelów zobacz ›
11  2015-09-30 Zjednoczeni Stryków 2:1 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
11  2015-09-30 RKS Mechanik Radomsko 0:4 Jutrzenka Warta zobacz ›
11  2015-09-30 MKP-Boruta Zgierz 2:2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
11  2015-09-30 Astoria Szczerców 0:2 Pilica Przedbórz zobacz ›
11  2015-09-30 Omega Kleszczów 2:4 GKS II Bełchatów zobacz ›
11  2015-09-30 KS Paradyż 3:1 Polonia Piotrków zobacz ›
11  2015-09-30 Zawisza Rzgów 0:2 Orzeł Nieborów zobacz ›
11  2015-09-30 Zawisza Pajęczno 0:0 LKS Rosanów zobacz ›
11  2015-09-30 RTS Widzew ŁódĽ 5:1 STAL GŁOWNO zobacz ›
 
12  2015-09-03 Andrespolia Wi¶niowa Góra 3:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
12  2015-10-03 RKS Mechanik Radomsko 0:1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
12  2015-10-03 Pilica Przedbórz 1:2 KS Paradyż zobacz ›
12  2015-10-03 LKS Rosanów 0:0 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
12  2015-10-03 STAL GŁOWNO 1:1 Zawisza Rzgów zobacz ›
12  2015-10-03 Orzeł Nieborów 1:5 Omega Kleszczów zobacz ›
12  2015-10-03 Włókniarz Zelów 1:2 Polonia Piotrków zobacz ›
12  2015-10-03 Mazovia Rawa Mazowiecka 2:3 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
12  2015-10-04 Jutrzenka Warta 1:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
12  2015-10-04 GKS II Bełchatów 2:2 Astoria Szczerców zobacz ›
 
13    RTS Widzew ŁódĽ 0:2 Jutrzenka Warta zobacz ›
13  2015-10-10 Zawisza Rzgów 5:1 LKS Rosanów zobacz ›
13  2015-10-10 RKS Mechanik Radomsko 0:1 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
13  2015-10-10 Zjednoczeni Stryków 1:3 Włókniarz Zelów zobacz ›
13  2015-10-10 Polonia Piotrków 3:2 Pilica Przedbórz zobacz ›
13  2015-10-10 Astoria Szczerców 2:0 Orzeł Nieborów zobacz ›
13  2015-10-10 Omega Kleszczów 0:1 STAL GŁOWNO relacja ›
13  2015-10-10 KS Paradyż 1:0 GKS II Bełchatów zobacz ›
13  2015-10-10 Zawisza Pajęczno 1:4 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
13  2015-10-11 MKP-Boruta Zgierz 0:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
 
14  2015-10-17 LKS Rosanów 3:2 Omega Kleszczów zobacz ›
14  2015-10-17 Orzeł Nieborów 1:4 KS Paradyż zobacz ›
14  2015-10-17 Włókniarz Zelów 0:1 Pilica Przedbórz zobacz ›
14  2015-10-17 Andrespolia Wi¶niowa Góra 4:2 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
14  2015-10-17 Zjednoczeni Stryków 3:1 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
14  2015-10-17 STAL GŁOWNO 1:2 Astoria Szczerców relacja ›
14  2015-10-17 Mazovia Rawa Mazowiecka 0:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
14  2015-10-18 Jutrzenka Warta 1:0 Zawisza Rzgów zobacz ›
14  2015-10-18 GKS II Bełchatów 1:0 Polonia Piotrków zobacz ›
14  2015-10-18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:0 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
 
15  2015-10-24 Pilica Przedbórz 2:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
15  2015-10-24 KS Paradyż 4:0 STAL GŁOWNO relacja ›
15  2015-10-24 Polonia Piotrków 3:2 Orzeł Nieborów zobacz ›
15  2015-10-24 RKS Mechanik Radomsko 4:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
15  2015-10-24 Zawisza Rzgów 3:4 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
15  2015-10-24 Omega Kleszczów 0:0 Jutrzenka Warta zobacz ›
15  2015-10-24 Astoria Szczerców 2:0 LKS Rosanów zobacz ›
15  2015-10-24 Zawisza Pajęczno 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
15  2015-10-25 RTS Widzew ŁódĽ 3:0 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
15  2015-10-25 MKP-Boruta Zgierz 0:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
 
16  2015-10-31 Orzeł Nieborów 1:0 Pilica Przedbórz zobacz ›
16  2015-10-31 Włókniarz Zelów 0:4 GKS II Bełchatów zobacz ›
16  2015-10-31 LKS Rosanów 0:2 KS Paradyż zobacz ›
16  2015-10-31 Jutrzenka Warta 2:0 Astoria Szczerców zobacz ›
16  2015-10-31 Zjednoczeni Stryków 2:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
16  2015-10-31 Andrespolia Wi¶niowa Góra 0:2 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
16  2015-10-31 Mazovia Rawa Mazowiecka 1:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
16  2015-10-31 MKP-Boruta Zgierz 1:2 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
16  2015-10-31 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:0 Omega Kleszczów zobacz ›
16  2015-10-31 STAL GŁOWNO 4:3 Polonia Piotrków relacja ›
 
17  2015-11-07 Pilica Przedbórz 1:1 STAL GŁOWNO relacja ›
17  2015-11-07 Zawisza Rzgów 3:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
17  2015-11-07 Astoria Szczerców 0:2 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
17  2015-11-07 RKS Mechanik Radomsko 1:1 Włókniarz Zelów zobacz ›
17  2015-11-07 KS Paradyż 1:1 Jutrzenka Warta zobacz ›
17  2015-11-07 Omega Kleszczów 0:0 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
17  2015-11-07 Zawisza Pajęczno 3:0 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
17  2015-11-07 Polonia Piotrków 1:3 LKS Rosanów zobacz ›
17  2015-11-08 RTS Widzew ŁódĽ 2:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
17  2015-11-08 GKS II Bełchatów 1:1 Orzeł Nieborów zobacz ›
 
18  2015-11-11 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2:0 KS Paradyż zobacz ›
18  2015-11-11 MKP-Boruta Zgierz 1:1 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
18  2015-11-11 RKS Mechanik Radomsko 2:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
18  2015-11-11 STAL GŁOWNO 3:3 GKS II Bełchatów relacja ›
18  2015-11-11 Mazovia Rawa Mazowiecka 7:3 Astoria Szczerców zobacz ›
18  2015-11-11 Zjednoczeni Stryków 2:2 Zawisza Rzgów zobacz ›
18  2015-11-11 LKS Rosanów 3:0 Pilica Przedbórz zobacz ›
18  2015-11-11 Włókniarz Zelów 1:1 Orzeł Nieborów zobacz ›
18  2015-11-11 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:4 Omega Kleszczów zobacz ›
18  2015-11-11 Jutrzenka Warta 3:1 Polonia Piotrków zobacz ›
 
19  2015-11-14 RTS Widzew ŁódĽ 1:2 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
19  2015-11-14 Omega Kleszczów 3:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
19  2015-11-14 KS Paradyż 4:2 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
19  2015-11-14 Astoria Szczerców 0:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
19  2015-11-14 Zawisza Rzgów 3:2 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
19  2015-11-14 Orzeł Nieborów 2:1 STAL GŁOWNO relacja ›
19  2015-11-14 Zawisza Pajęczno 4:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
19  2015-11-14 Polonia Piotrków 0:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
19  2015-11-14 Pilica Przedbórz 4:2 Jutrzenka Warta zobacz ›
19  2015-11-15 GKS II Bełchatów 3:1 LKS Rosanów zobacz ›
 
20  2016-03-19 Włókniarz Zelów 1:3 STAL GŁOWNO relacja ›
20  2016-03-19 Orzeł Nieborów 0:0 LKS Rosanów zobacz ›
20  2016-03-19 GKS II Bełchatów 4:0 Jutrzenka Warta zobacz ›
20  2016-03-19 Pilica Przedbórz 2:3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
20  2016-03-19 Polonia Piotrków 3:0 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
20  2016-03-19 KS Paradyż 4:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
20  2016-03-19 Astoria Szczerców 1:3 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
20  2016-03-19 Omega Kleszczów 2:1 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
20  2016-03-19 Zawisza Rzgów 1:1 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
20  2016-03-19 RTS Widzew ŁódĽ 2:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
 
21  2016-03-25 Zawisza Rzgów 1:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
21  2016-03-25 LKS Rosanów 3:1 STAL GŁOWNO relacja ›
21  2016-03-26 RTS Widzew ŁódĽ 1:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
21  2016-03-26 RKS Mechanik Radomsko 0:0 Omega Kleszczów zobacz ›
21  2016-03-26 MKP-Boruta Zgierz 2:1 Astoria Szczerców zobacz ›
21  2016-03-26 Zjednoczeni Stryków 0:1 KS Paradyż zobacz ›
21  2016-03-26 Andrespolia Wi¶niowa Góra 3:2 Polonia Piotrków zobacz ›
21  2016-03-26 Mazovia Rawa Mazowiecka 1:2 Pilica Przedbórz zobacz ›
21  2016-03-26 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
21  2016-03-26 Jutrzenka Warta 2:0 Orzeł Nieborów zobacz ›
 
22  2016-04-02 Włókniarz Zelów 0:1 LKS Rosanów zobacz ›
22  2016-04-02 STAL GŁOWNO 0:3 Jutrzenka Warta relacja ›
22  2016-04-02 Orzeł Nieborów 1:1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
22  2016-04-02 GKS II Bełchatów 3:0 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
22  2016-04-02 Pilica Przedbórz 1:0 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
22  2016-04-02 Polonia Piotrków 0:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
22  2016-04-02 KS Paradyż 2:0 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
22  2016-04-02 Astoria Szczerców 2:1 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
22  2016-04-02 Omega Kleszczów 0:1 Zawisza Pajęczno zobacz ›
22  2016-04-02 RTS Widzew ŁódĽ 4:0 Zawisza Rzgów zobacz ›
 
23  2016-04-09 Włókniarz Zelów 0:0 Zawisza Rzgów zobacz ›
23  2016-04-09 RTS Widzew ŁódĽ 2:1 Omega Kleszczów zobacz ›
23  2016-04-09 Zawisza Pajęczno 2:1 Astoria Szczerców zobacz ›
23  2016-04-09 RKS Mechanik Radomsko 1:0 KS Paradyż zobacz ›
23  2016-04-09 MKP-Boruta Zgierz 3:2 Polonia Piotrków zobacz ›
23  2016-04-09 Zjednoczeni Stryków 2:2 Pilica Przedbórz zobacz ›
23  2016-04-09 Andrespolia Wi¶niowa Góra 0:0 GKS II Bełchatów zobacz ›
23  2016-04-09 Mazovia Rawa Mazowiecka 4:1 Orzeł Nieborów zobacz ›
23  2016-04-09 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 8:1 STAL GŁOWNO relacja ›
23  2016-04-10 Jutrzenka Warta 3:2 LKS Rosanów zobacz ›
 
24  2016-04-16 Włókniarz Zelów 0:3 Jutrzenka Warta zobacz ›
24  2016-04-16 LKS Rosanów 1:3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
24  2016-04-16 STAL GŁOWNO 0:2 Mazovia Rawa Mazowiecka relacja ›
24  2016-04-16 Orzeł Nieborów 2:3 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
24  2016-04-16 Pilica Przedbórz 2:2 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
24  2016-04-16 Polonia Piotrków 0:0 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
24  2016-04-16 KS Paradyż 4:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
24  2016-04-16 Astoria Szczerców 0:1 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
24  2016-04-16 Omega Kleszczów 1:2 Zawisza Rzgów zobacz ›
24  2016-04-17 GKS II Bełchatów 1:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
 
25  2016-04-20 Omega Kleszczów 3:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
25  2016-04-20 Zawisza Rzgów 0:1 Astoria Szczerców zobacz ›
25  2016-04-20 RTS Widzew ŁódĽ 4:1 KS Paradyż zobacz ›
25  2016-04-20 Zawisza Pajęczno 2:2 Polonia Piotrków zobacz ›
25  2016-04-20 RKS Mechanik Radomsko 1:1 Pilica Przedbórz zobacz ›
25  2016-04-20 MKP-Boruta Zgierz 1:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
25  2016-04-20 Zjednoczeni Stryków 3:1 Orzeł Nieborów zobacz ›
25  2016-04-20 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:1 STAL GŁOWNO relacja ›
25  2016-04-20 Mazovia Rawa Mazowiecka 3:1 LKS Rosanów zobacz ›
25  2016-04-20 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:0 Jutrzenka Warta zobacz ›
 
26  2016-04-23 Włókniarz Zelów 3:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
26  2016-04-23 Jutrzenka Warta 2:1 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
26  2016-04-23 LKS Rosanów 2:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
26  2016-04-23 STAL GŁOWNO 0:0 Zjednoczeni Stryków relacja ›
26  2016-04-23 Orzeł Nieborów 0:1 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
26  2016-04-23 GKS II Bełchatów 1:0 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
26  2016-04-23 Pilica Przedbórz 2:3 Zawisza Pajęczno zobacz ›
26  2016-04-23 Polonia Piotrków 0:4 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
26  2016-04-23 KS Paradyż 1:1 Zawisza Rzgów zobacz ›
26  2016-04-23 Astoria Szczerców 1:1 Omega Kleszczów zobacz ›
 
27  2016-04-30 Astoria Szczerców 0:4 Włókniarz Zelów zobacz ›
27  2016-04-30 Omega Kleszczów 1:2 KS Paradyż zobacz ›
27  2016-04-30 Zawisza Rzgów 2:2 Polonia Piotrków zobacz ›
27  2016-04-30 RTS Widzew ŁódĽ 4:0 Pilica Przedbórz zobacz ›
27  2016-04-30 Zawisza Pajęczno 1:3 GKS II Bełchatów zobacz ›
27  2016-04-30 RKS Mechanik Radomsko 0:0 Orzeł Nieborów zobacz ›
27  2016-04-30 MKP-Boruta Zgierz 4:1 STAL GŁOWNO relacja ›
27  2016-04-30 Zjednoczeni Stryków 4:0 LKS Rosanów zobacz ›
27  2016-04-30 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:1 Jutrzenka Warta zobacz ›
27  2016-04-30 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 6:0 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
 
28  2016-05-04 Włókniarz Zelów 3:2 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
28  2016-05-04 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3:0 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
28  2016-05-04 Jutrzenka Warta 0:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
28  2016-05-04 LKS Rosanów 2:6 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
28  2016-05-04 STAL GŁOWNO 2:2 RKS Mechanik Radomsko relacja ›
28  2016-05-04 Orzeł Nieborów 0:2 Zawisza Pajęczno zobacz ›
28  2016-05-04 GKS II Bełchatów 0:3 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
28  2016-05-04 Pilica Przedbórz 1:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
28  2016-05-04 Polonia Piotrków 2:2 Omega Kleszczów zobacz ›
28  2016-05-04 KS Paradyż 3:0 Astoria Szczerców zobacz ›
 
29  2016-05-07 KS Paradyż 1:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
29  2016-05-07 Astoria Szczerców 0:2 Polonia Piotrków zobacz ›
29  2016-05-07 Omega Kleszczów 4:2 Pilica Przedbórz zobacz ›
29  2016-05-07 Zawisza Rzgów 2:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
29  2016-05-07 RTS Widzew ŁódĽ 5:0 Orzeł Nieborów zobacz ›
29  2016-05-07 Zawisza Pajęczno 3:2 STAL GŁOWNO relacja ›
29  2016-05-07 RKS Mechanik Radomsko 3:0 LKS Rosanów zobacz ›
29  2016-05-07 MKP-Boruta Zgierz 0:1 Jutrzenka Warta zobacz ›
29  2016-05-07 Zjednoczeni Stryków 2:1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
29  2016-05-07 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:2 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
 
30  2016-05-14 Włókniarz Zelów 1:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
30  2016-05-14 Mazovia Rawa Mazowiecka 1:2 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
30  2016-05-14 Jutrzenka Warta 0:1 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
30  2016-05-14 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0:0 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
30  2016-05-14 Pilica Przedbórz 6:0 Astoria Szczerców zobacz ›
30  2016-05-14 GKS II Bełchatów 2:0 Omega Kleszczów zobacz ›
30  2016-05-14 Polonia Piotrków 2:2 KS Paradyż zobacz ›
30  2016-05-14 Orzeł Nieborów 2:2 Zawisza Rzgów zobacz ›
30  2016-05-14 LKS Rosanów 0:3 Zawisza Pajęczno zobacz ›
30  2016-05-14 STAL GŁOWNO 0:5 RTS Widzew ŁódĽ relacja ›
 
31  2016-05-18 Zawisza Pajęczno 2:2 Jutrzenka Warta zobacz ›
31  2016-05-18 Astoria Szczerców 4:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
31  2016-05-18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0:2 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
31  2016-05-18 Zjednoczeni Stryków 2:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
31  2016-05-18 KS Paradyż 3:0 Pilica Przedbórz zobacz ›
31  2016-05-18 RTS Widzew ŁódĽ 3:0 LKS Rosanów zobacz ›
31  2016-05-18 Zawisza Rzgów 2:0 STAL GŁOWNO relacja ›
31  2016-05-18 Omega Kleszczów 5:1 Orzeł Nieborów zobacz ›
31  2016-05-18 Polonia Piotrków 3:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
31  2016-05-18 MKP-Boruta Zgierz 5:2 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
 
32  2016-05-21 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:1 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
32  2016-05-21 LKS Rosanów 0:2 Zawisza Rzgów zobacz ›
32  2016-05-21 Mazovia Rawa Mazowiecka 1:3 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
32  2016-05-21 Włókniarz Zelów 4:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
32  2016-05-21 Pilica Przedbórz 4:2 Polonia Piotrków zobacz ›
32  2016-05-21 Orzeł Nieborów 0:1 Astoria Szczerców zobacz ›
32  2016-05-21 STAL GŁOWNO 4:3 Omega Kleszczów relacja ›
32  2016-05-21 GKS II Bełchatów 3:0 KS Paradyż zobacz ›
32  2016-05-21 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:2 Zawisza Pajęczno zobacz ›
32  2016-05-21 Jutrzenka Warta 0:5 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
 
33  2016-05-25 Zawisza Rzgów 2:1 Jutrzenka Warta zobacz ›
33  2016-05-25 Polonia Piotrków 2:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
33  2016-05-25 Omega Kleszczów 3:0 LKS Rosanów zobacz ›
33  2016-05-25 KS Paradyż 2:0 Orzeł Nieborów zobacz ›
33  2016-05-25 Pilica Przedbórz 5:4 Włókniarz Zelów zobacz ›
33  2016-05-25 RKS Mechanik Radomsko 0:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
33  2016-05-25 MKP-Boruta Zgierz 0:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
33  2016-05-25 Astoria Szczerców 4:1 STAL GŁOWNO zobacz ›
33  2016-05-25 Zawisza Pajęczno 1:1 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
33  2016-05-25 RTS Widzew ŁódĽ 1:1 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
 
34  2016-05-28 Włókniarz Zelów 1:5 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
34  2016-05-28 GKS II Bełchatów 6:0 Pilica Przedbórz zobacz ›
34  2016-05-28 STAL GŁOWNO 0:6 KS Paradyż relacja ›
34  2016-05-28 Orzeł Nieborów 1:3 Polonia Piotrków zobacz ›
34  2016-05-28 Zjednoczeni Stryków 1:0 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
34  2016-05-28 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 5:1 Zawisza Rzgów zobacz ›
34  2016-05-28 Jutrzenka Warta 0:2 Omega Kleszczów zobacz ›
34  2016-05-28 LKS Rosanów 4:2 Astoria Szczerców zobacz ›
34  2016-05-28 Andrespolia Wi¶niowa Góra 4:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›
34  2016-06-01 Mazovia Rawa Mazowiecka 0:5 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
 
35  2016-06-04 Pilica Przedbórz 3:0 Orzeł Nieborów zobacz ›
35  2016-06-04 GKS II Bełchatów 1:1 Włókniarz Zelów zobacz ›
35  2016-06-04 KS Paradyż 5:1 LKS Rosanów zobacz ›
35  2016-06-04 Astoria Szczerców 0:3 Jutrzenka Warta zobacz ›
35  2016-06-04 Zawisza Pajęczno 1:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
35  2016-06-04 RTS Widzew ŁódĽ 3:0 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
35  2016-06-04 Zawisza Rzgów 2:1 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
35  2016-06-04 RKS Mechanik Radomsko 1:4 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
35  2016-06-04 Omega Kleszczów 0:3 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
35  2016-06-04 Polonia Piotrków 2:1 STAL GŁOWNO relacja ›
 
36  2016-06-08 STAL GŁOWNO 3:4 Pilica Przedbórz relacja ›
36  2016-06-08 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:1 Zawisza Rzgów zobacz ›
36  2016-06-08 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2:0 Astoria Szczerców zobacz ›
36  2016-06-08 Włókniarz Zelów 1:2 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
36  2016-06-08 Jutrzenka Warta 2:2 KS Paradyż zobacz ›
36  2016-06-08 Mazovia Rawa Mazowiecka 2:3 Omega Kleszczów zobacz ›
36  2016-06-08 MKP-Boruta Zgierz 1:3 Zawisza Pajęczno zobacz ›
36  2016-06-08 LKS Rosanów 0:2 Polonia Piotrków zobacz ›
36  2016-06-08 Zjednoczeni Stryków 0:2 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
36  2016-06-08 Orzeł Nieborów 1:0 GKS II Bełchatów zobacz ›
 
37  2016-06-11 KS Paradyż 2:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów zobacz ›
37  2016-06-11 RTS Widzew ŁódĽ 4:0 MKP-Boruta Zgierz zobacz ›
37  2016-06-11 Zawisza Pajęczno 0:1 RKS Mechanik Radomsko zobacz ›
37  2016-06-11 GKS II Bełchatów 1:0 STAL GŁOWNO relacja ›
37  2016-06-11 Astoria Szczerców 4:2 Mazovia Rawa Mazowiecka zobacz ›
37  2016-06-11 Zawisza Rzgów 0:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
37  2016-06-11 Pilica Przedbórz 3:0 LKS Rosanów zobacz ›
37  2016-06-11 Orzeł Nieborów 1:4 Włókniarz Zelów zobacz ›
37  2016-06-11 Omega Kleszczów 3:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
37  2016-06-11 Polonia Piotrków 4:3 Jutrzenka Warta zobacz ›
 
38  2016-06-18 RKS Mechanik Radomsko 1:1 RTS Widzew ŁódĽ zobacz ›
38  2016-06-18 Zjednoczeni Stryków 2:0 Omega Kleszczów zobacz ›
38  2016-06-18 Mazovia Rawa Mazowiecka 1:3 KS Paradyż zobacz ›
38  2016-06-18 Andrespolia Wi¶niowa Góra 4:1 Astoria Szczerców zobacz ›
38  2016-06-18 MKP-Boruta Zgierz 2:2 Zawisza Rzgów zobacz ›
38  2016-06-18 STAL GŁOWNO 4:1 Orzeł Nieborów relacja ›
38  2016-06-18 Włókniarz Zelów 1:1 Zawisza Pajęczno zobacz ›
38  2016-06-18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:1 Polonia Piotrków zobacz ›
38  2016-06-18 Jutrzenka Warta 4:2 Pilica Przedbórz zobacz ›
38  2016-06-18 LKS Rosanów 0:3 GKS II Bełchatów zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STAL GŁOWNOAndrespolia Wi¶niowa Góra
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra
2017-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
UKS SMS ŁódĽ 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra
MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
Widzew II ŁódĽ 1:1 ŁKS II ŁódĽ

Losowa galeria

Stal Głowno - LKS Różyca, 15.06.13
Ładowanie...