KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS Łódź - GLKS Sarnów/Dalików 0:3
  • Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 1:3
  • Górnik Łęczyca - PTC Pabianice 5:2
  • STAL GŁOWNO - Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2
  • MGLKS Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:2
  • Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2
  • Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew 3:0
  • Widzew II Łódź - ŁKS II Łódź 1:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 173
2. Kogut21 166
3. Stalowy69 121
4. olekstal 82
5. gamessstal 61

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 371, wczoraj: 595
ogółem: 1 019 930

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 30 73 23 4 3 106 - 53 +53
2.
herb
bz 30 71 22 5 3 102 - 50 +52
3.
herb
bz 30 71 23 2 5 84 - 33 +51
4.
herb
bz 30 69 21 6 3 84 - 29 +55
5.
herb
plus 30 44 12 8 10 66 - 64 +2
6.
herb
minus 30 42 12 6 12 60 - 64 -4
7.
herb
bz 30 36 9 9 12 56 - 61 -5
8.
herb
bz 30 35 10 5 15 60 - 74 -14
9.
herb
plus 30 35 10 5 15 57 - 66 -9
10.
herb
plus 30 34 10 4 16 59 - 63 -4
11.
herb
minus 30 33 10 3 17 54 - 68 -14
12.
herb
minus 30 33 9 6 15 34 - 69 -35
13.
herb
plus 30 31 9 4 17 48 - 65 -17
14.
herb
minus 30 29 8 5 17 53 - 78 -25
15.
herb
bz 30 27 7 6 17 50 - 83 -33
16.
herb
bz 30 17 5 2 23 35 - 88 -53

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 40 13 1 1 61 - 24 +37
2.
herb
15 38 12 2 1 52 - 16 +36
3.
herb
15 36 11 3 1 37 - 16 +21
4.
herb
15 34 11 1 3 45 - 19 +26
5.
herb
15 26 8 2 5 38 - 26 +12
6.
herb
15 26 8 2 5 45 - 25 +20
7.
herb
15 23 7 2 6 36 - 30 +6
8.
herb
15 23 7 2 6 33 - 29 +4
9.
herb
15 22 6 4 5 38 - 39 -1
10.
herb
15 22 6 4 5 39 - 30 +9
11.
herb
15 22 6 4 5 23 - 27 -4
12.
herb
15 20 5 5 5 26 - 23 +3
13.
herb
15 20 6 2 7 27 - 33 -6
14.
herb
15 17 5 2 8 21 - 27 -6
15.
herb
15 16 5 1 9 29 - 34 -5
16.
herb
15 15 4 3 8 27 - 33 -6

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 37 12 1 2 39 - 14 +25
2.
herb
15 33 10 3 2 50 - 34 +16
3.
herb
15 33 10 3 2 45 - 29 +16
4.
herb
15 33 10 3 2 47 - 13 +34
5.
herb
15 22 7 1 7 34 - 41 -7
6.
herb
15 22 6 4 5 28 - 25 +3
7.
herb
15 17 5 2 8 25 - 34 -9
8.
herb
15 14 4 2 9 26 - 45 -19
9.
herb
15 14 3 5 7 17 - 31 -14
10.
herb
15 12 3 3 9 24 - 44 -20
11.
herb
15 11 3 2 10 11 - 42 -31
12.
herb
15 9 2 3 10 19 - 40 -21
13.
herb
15 8 2 2 11 15 - 36 -21
14.
herb
15 8 2 2 11 14 - 38 -24
15.
herb
15 7 1 4 10 23 - 50 -27
16.
herb
15 0 0 0 15 14 - 61 -47

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Andrespolia Wiśniowa Góra
15 38 12 2 1 42 - 15 +27
2.
Włókniarz Pabianice
15 38 12 2 1 39 - 10 +29
3.
STAL GŁOWNO
15 33 10 3 2 43 - 31 +12
4.
Orzeł Parzęczew
15 28 8 4 3 42 - 25 +17
5.
Włókniarz Konstantynów Łódzki
15 24 7 3 5 38 - 32 +6
6.
Start Brzeziny
15 23 7 2 6 38 - 29 +9
7.
Zawisza II Rzgów
15 22 7 1 7 27 - 30 -3
8.
Zjednoczeni II Stryków
15 18 5 3 7 27 - 31 -4
9.
PTC Pabianice
15 18 5 3 7 27 - 32 -5
10.
Ostrovia Ostrowy
15 18 5 3 7 15 - 30 -15
11.
Sokół II Aleksandrów Łódzki
15 17 5 2 8 34 - 40 -6
12.
MGLKS Termy Uniejów
15 16 4 4 7 33 - 43 -10
13.
KKS Koluszki
15 15 4 3 8 28 - 31 -3
14.
GLKS Dłutów
15 14 3 5 7 26 - 36 -10
15.
LZS Justynów
15 14 4 2 9 30 - 35 -5
16.
Polonia Andrzejów
15 3 1 0 14 13 - 52 -39

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Orzeł Parzęczew
15 43 14 1 0 60 - 25 +35
2.
STAL GŁOWNO
15 40 13 1 1 63 - 22 +41
3.
Andrespolia Wiśniowa Góra
15 33 11 0 4 42 - 18 +24
4.
Włókniarz Pabianice
15 31 9 4 2 45 - 19 +26
5.
MGLKS Termy Uniejów
15 28 8 4 3 33 - 21 +12
6.
PTC Pabianice
15 24 7 3 5 33 - 32 +1
7.
KKS Koluszki
15 21 5 6 4 28 - 30 -2
8.
GLKS Dłutów
15 21 7 0 8 31 - 30 +1
9.
Sokół II Aleksandrów Łódzki
15 16 5 1 9 20 - 28 -8
10.
Ostrovia Ostrowy
15 15 4 3 8 19 - 39 -20
11.
Polonia Andrzejów
15 14 4 2 9 22 - 36 -14
12.
LZS Justynów
15 13 3 4 8 20 - 48 -28
13.
Start Brzeziny
15 11 3 2 10 21 - 34 -13
14.
Włókniarz Konstantynów Łódzki
15 11 3 2 10 22 - 42 -20
15.
Zjednoczeni II Stryków
15 11 3 2 10 26 - 47 -21
16.
Zawisza II Rzgów
15 9 2 3 10 21 - 35 -14

Tabela ligowa - zestawienie

  Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Włókniarz Pabianice XXX 2:2 3:1 3:0 4:2 4:2 3:1 0:4 2:0 1:1 4:0 1:0 1:0 2:2 5:1 2:0
2. Orzeł Parzęczew 2:1 XXX 3:0 8:1 1:1 1:1 2:0 3:1 4:1 5:3 5:0 5:2 5:1 3:1 1:2 4:1
3. MGLKS Termy Uniejów 0:0 2:7 XXX 1:0 4:2 1:1 5:1 2:2 3:1 4:3 3:7 2:5 6:1 2:4 3:3 0:2
4. Polonia Andrzejów 0:3 2:5 0:2 XXX 2:3 6:1 0:1 1:0 1:0 1:1 5:2 0:2 0:1 0:5 1:1 2:0
5. GLKS Dłutów 1:6 0:1 4:1 5:2 XXX 1:1 1:1 1:4 2:0 3:0 4:0 2:3 2:0 3:5 3:1 6:1
6. KKS Koluszki 1:5 1:3 2:2 6:0 3:2 XXX 2:3 2:3 2:1 3:3 4:4 1:1 5:0 1:2 4:1 2:0
7. Sokół II Aleksandrów Łódzki 0:2 1:4 0:0 6:2 4:1 0:1 XXX 1:4 1:2 2:5 4:0 3:6 0:1 1:3 4:2 2:1
8. Andrespolia Wiśniowa Góra 0:3 1:1 1:3 4:0 1:0 1:0 5:2 XXX 5:1 3:2 2:1 10:0 5:1 1:2 2:1 4:2
9. Zawisza II Rzgów 2:2 3:4 1:3 2:0 3:2 3:1 0:1 0:3 XXX 2:1 1:5 3:2 2:2 7:0 1:3 3:0
10. LZS Justynów 0:3 1:4 1:4 3:1 2:0 3:4 2:1 1:2 3:1 XXX 1:1 0:3 1:1 3:5 2:1 4:2
11. Zjednoczeni II Stryków 1:1 4:5 1:5 3:2 1:2 4:1 0:3 0:1 2:2 4:1 XXX 2:3 0:1 2:2 3:2 0:2
12. PTC Pabianice 2:3 3:4 1:1 4:2 2:0 1:1 2:1 0:3 0:0 1:0 2:3 XXX 5:0 1:1 1:3 1:1
13. Ostrovia Ostrowy 1:8 2:1 1:1 4:1 0:0 1:1 1:4 0:1 0:2 2:0 2:1 2:1 XXX 1:3 2:2 4:1
14. STAL GŁOWNO 1:0 1:1 3:0 3:2 5:2 2:1 6:4 1:5 3:1 10:1 5:1 4:3 7:2 XXX 7:1 3:0
15. Włókniarz Konstantynów Łódzki 2:7 3:8 0:2 5:1 6:0 3:0 3:0 2:3 4:1 1:1 3:0 0:1 2:0 1:5 XXX 1:1
16. Start Brzeziny 0:3 8:0 4:3 4:0 2:2 0:1 2:2 0:3 4:2 8:1 0:1 6:2 1:0 1:5 5:0 XXX

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STAL GŁOWNOAndrespolia Wiśniowa Góra
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
2017-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
UKS SMS Łódź 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
Widzew II Łódź 1:1 ŁKS II Łódź

Losowa galeria

Stal Głowno - LKS Różyca, 15.06.13
Ładowanie...