KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS ŁódĽ - GLKS Sarnów/Dalików 0:3
  • Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 1:3
  • Górnik Łęczyca - PTC Pabianice 5:2
  • STAL GŁOWNO - Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:2
  • MGLKS Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:2
  • Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2
  • Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew 3:0
  • Widzew II ŁódĽ - ŁKS II ŁódĽ 1:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 173
2. Kogut21 166
3. Stalowy69 121
4. olekstal 82
5. gamessstal 61

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 394, wczoraj: 595
ogółem: 1 019 953

statystyki szczegółowe

Terminarz

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
 
2014-08-16 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
2014-08-16 Start Brzeziny 6:2 PTC Pabianice zobacz ›
2014-08-16 Orzeł Parzęczew 1:1 GLKS Dłutów zobacz ›
2014-08-16 Włókniarz Pabianice 3:1 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
2014-08-16 LZS Justynów 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
2014-08-17 Zawisza II Rzgów 3:1 KKS Koluszki zobacz ›
2014-08-17 Zjednoczeni II Stryków 2:2 STAL GŁOWNO relacja ›
2014-08-17 Ostrovia Ostrowy 1:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
 
2014-08-22 MGLKS Termy Uniejów 4:3 LZS Justynów zobacz ›
2014-08-23 Andrespolia Wi¶niowa Góra 0:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2014-08-23 STAL GŁOWNO 7:2 Ostrovia Ostrowy relacja ›
2014-08-23 Orzeł Parzęczew 5:0 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
2014-08-23 KKS Koluszki 2:0 Start Brzeziny zobacz ›
2014-08-23 GLKS Dłutów 5:2 Polonia Andrzejów zobacz ›
2014-08-23 PTC Pabianice 1:3 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
2014-08-24 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
 
2014-08-27 Zjednoczeni II Stryków 1:2 GLKS Dłutów zobacz ›
2014-08-27 Ostrovia Ostrowy 2:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2014-08-27 LZS Justynów 3:5 STAL GŁOWNO relacja ›
2014-08-27 Włókniarz Pabianice 3:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2014-08-27 Zawisza II Rzgów 0:3 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
2014-08-27 Start Brzeziny 2:2 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
2014-08-27 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:0 KKS Koluszki zobacz ›
2014-08-27 Polonia Andrzejów 0:2 PTC Pabianice zobacz ›
 
2014-08-30 GLKS Dłutów 2:3 PTC Pabianice zobacz ›
2014-08-30 KKS Koluszki 6:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
2014-08-30 Andrespolia Wi¶niowa Góra 4:2 Start Brzeziny zobacz ›
2014-08-30 MGLKS Termy Uniejów 3:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2014-08-30 STAL GŁOWNO 1:0 Włókniarz Pabianice relacja ›
2014-08-30 Orzeł Parzęczew 5:3 LZS Justynów zobacz ›
2014-08-31 Sokół II Aleksandrów Łódzki 4:2 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
2014-08-31 Zjednoczeni II Stryków 0:1 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
 
2014-09-06 LZS Justynów 1:1 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
2014-09-06 Włókniarz Pabianice 2:2 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2014-09-06 Start Brzeziny 4:3 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2014-09-06 Włókniarz Konstantynów Łódzki 2:3 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
2014-09-06 Sokół II Aleksandrów Łódzki 6:2 Polonia Andrzejów zobacz ›
2014-09-07 Ostrovia Ostrowy 0:0 GLKS Dłutów zobacz ›
2014-09-07 Zawisza II Rzgów 7:0 STAL GŁOWNO relacja ›
2014-09-07 PTC Pabianice 1:1 KKS Koluszki zobacz ›
2014-09-10 GLKS Dłutów 1:1 KKS Koluszki zobacz ›
2014-09-10 Andrespolia Wi¶niowa Góra 4:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
2014-09-10 Sokół II Aleksandrów Łódzki 3:6 PTC Pabianice zobacz ›
2014-09-10 Ostrovia Ostrowy 2:0 LZS Justynów zobacz ›
2014-09-10 Orzeł Parzęczew 4:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2014-09-10 Zjednoczeni II Stryków 1:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2014-09-17 STAL GŁOWNO 3:0 Start Brzeziny relacja ›
2014-09-17 MGLKS Termy Uniejów 3:3 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
 
2014-09-13 Włókniarz Pabianice 1:0 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
2014-09-13 Włókniarz Konstantynów Łódzki 1:5 STAL GŁOWNO relacja ›
2014-09-13 Start Brzeziny 8:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2014-09-13 LZS Justynów 2:0 GLKS Dłutów zobacz ›
2014-09-13 PTC Pabianice 0:3 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
2014-09-14 Zawisza II Rzgów 1:5 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
2014-09-14 MGLKS Termy Uniejów 1:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
2014-09-17 KKS Koluszki 2:3 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
 
2014-09-19 MGLKS Termy Uniejów 2:5 PTC Pabianice zobacz ›
2014-09-20 STAL GŁOWNO 3:2 Polonia Andrzejów relacja ›
2014-09-20 LZS Justynów 0:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2014-09-20 GLKS Dłutów 1:1 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
2014-09-20 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:0 KKS Koluszki zobacz ›
2014-09-20 Orzeł Parzęczew 1:2 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
2014-09-21 Zjednoczeni II Stryków 0:2 Start Brzeziny zobacz ›
2014-09-21 Ostrovia Ostrowy 0:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
 
2014-09-27 Włókniarz Pabianice 4:2 GLKS Dłutów zobacz ›
2014-09-27 KKS Koluszki 2:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2014-09-27 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:0 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
2014-09-27 PTC Pabianice 1:1 STAL GŁOWNO relacja ›
2014-09-27 Start Brzeziny 1:0 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
2014-09-27 Orzeł Parzęczew 8:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
2014-09-28 Zawisza II Rzgów 2:1 LZS Justynów zobacz ›
2014-09-28 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1:4 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
 
10  2014-10-04 MGLKS Termy Uniejów 5:1 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
10  2014-10-04 Włókniarz Pabianice 2:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
10  2014-10-04 STAL GŁOWNO 2:1 KKS Koluszki relacja ›
10  2014-10-04 GLKS Dłutów 1:4 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
10  2014-10-04 LZS Justynów 4:2 Start Brzeziny zobacz ›
10  2014-10-04 Orzeł Parzęczew 5:2 PTC Pabianice zobacz ›
10  2014-10-05 Ostrovia Ostrowy 2:2 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
10  2014-10-05 Zjednoczeni II Stryków 3:2 Polonia Andrzejów zobacz ›
 
11  2014-10-10 MGLKS Termy Uniejów 2:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
11  2014-10-11 Zawisza II Rzgów 3:2 GLKS Dłutów zobacz ›
11  2014-10-11 Start Brzeziny 0:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
11  2014-10-11 Włókniarz Konstantynów Łódzki 1:1 LZS Justynów zobacz ›
11  2014-10-11 Polonia Andrzejów 0:1 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
11  2014-10-11 PTC Pabianice 2:3 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
11  2014-10-11 KKS Koluszki 1:3 Orzeł Parzęczew zobacz ›
11  2014-10-12 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1:3 STAL GŁOWNO relacja ›
 
12  2014-10-18 GLKS Dłutów 4:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
12  2014-10-18 STAL GŁOWNO 1:5 Andrespolia Wi¶niowa Góra relacja ›
12  2014-10-18 Orzeł Parzęczew 2:0 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
12  2014-10-18 LZS Justynów 3:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
12  2014-10-18 Włókniarz Pabianice 5:1 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
12  2014-10-19 Zjednoczeni II Stryków 4:1 KKS Koluszki zobacz ›
12  2014-10-19 Ostrovia Ostrowy 2:1 PTC Pabianice zobacz ›
12  2014-10-19 Start Brzeziny 4:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
 
13  2014-10-25 Start Brzeziny 2:2 GLKS Dłutów zobacz ›
13  2014-10-25 Włókniarz Konstantynów Łódzki 4:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
13  2014-10-25 PTC Pabianice 1:0 LZS Justynów zobacz ›
13  2014-10-25 KKS Koluszki 5:0 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
13  2014-10-25 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
13  2014-10-25 MGLKS Termy Uniejów 2:4 STAL GŁOWNO relacja ›
13  2014-10-26 Polonia Andrzejów 0:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
13  2014-10-26 Sokół II Aleksandrów Łódzki 4:0 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
 
14  2014-11-08 GLKS Dłutów 3:5 STAL GŁOWNO relacja ›
14  2014-11-08 LZS Justynów 3:4 KKS Koluszki zobacz ›
14  2014-11-08 Włókniarz Pabianice 1:0 PTC Pabianice zobacz ›
14  2014-11-08 Orzeł Parzęczew 3:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
14  2014-11-08 Start Brzeziny 5:0 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
14  2014-11-09 Zawisza II Rzgów 2:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
14  2014-11-09 Ostrovia Ostrowy 1:4 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
14  2014-11-09 Zjednoczeni II Stryków 0:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
 
15  2014-11-15 STAL GŁOWNO 1:1 Orzeł Parzęczew relacja ›
15  2014-11-15 Andrespolia Wi¶niowa Góra 5:1 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
15  2014-11-15 PTC Pabianice 0:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
15  2014-11-15 KKS Koluszki 1:5 Włókniarz Pabianice zobacz ›
15  2014-11-15 Włókniarz Konstantynów Łódzki 6:0 GLKS Dłutów zobacz ›
15  2014-11-15 Polonia Andrzejów 2:0 Start Brzeziny zobacz ›
15  2014-11-16 Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:5 LZS Justynów zobacz ›
15  2014-11-16 MGLKS Termy Uniejów 3:7 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
 
16  2015-03-28 Polonia Andrzejów 1:1 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
16  2015-03-28 KKS Koluszki 2:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
16  2015-03-28 GLKS Dłutów 0:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
16  2015-03-28 STAL GŁOWNO 5:1 Zjednoczeni II Stryków relacja ›
16  2015-03-28 MGLKS Termy Uniejów 6:1 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
16  2015-03-28 Sokół II Aleksandrów Łódzki 0:2 Włókniarz Pabianice zobacz ›
16  2015-03-28 Andrespolia Wi¶niowa Góra 3:2 LZS Justynów zobacz ›
16  2015-03-29 PTC Pabianice 1:1 Start Brzeziny zobacz ›
 
17  2015-04-01 Zawisza II Rzgów 0:1 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
17  2015-04-02 Zjednoczeni II Stryków 4:5 Orzeł Parzęczew zobacz ›
17  2015-04-03 Włókniarz Konstantynów Łódzki 0:1 PTC Pabianice zobacz ›
17  2015-04-04 Włókniarz Pabianice 0:4 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
17  2015-04-04 LZS Justynów 1:4 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
17  2015-04-04 Ostrovia Ostrowy 1:3 STAL GŁOWNO relacja ›
17  2015-04-04 Polonia Andrzejów 2:3 GLKS Dłutów zobacz ›
17  2015-04-22 Start Brzeziny 0:1 KKS Koluszki zobacz ›
 
18  2015-04-11 GLKS Dłutów 4:0 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
18  2015-04-11 Orzeł Parzęczew 5:1 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
18  2015-04-11 STAL GŁOWNO 10:1 LZS Justynów relacja ›
18  2015-04-11 MGLKS Termy Uniejów 0:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
18  2015-04-11 Andrespolia Wi¶niowa Góra 5:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
18  2015-04-11 KKS Koluszki 4:1 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
18  2015-04-11 PTC Pabianice 4:2 Polonia Andrzejów zobacz ›
18  2015-04-12 Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:1 Start Brzeziny zobacz ›
 
19  2015-04-18 PTC Pabianice 2:0 GLKS Dłutów zobacz ›
19  2015-04-18 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:0 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
19  2015-04-18 Start Brzeziny 0:3 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
19  2015-04-18 LZS Justynów 1:4 Orzeł Parzęczew zobacz ›
19  2015-04-19 Polonia Andrzejów 6:1 KKS Koluszki zobacz ›
19  2015-04-19 Zawisza II Rzgów 1:3 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
19  2015-04-19 Włókniarz Pabianice 2:2 STAL GŁOWNO zobacz ›
19  2015-04-19 Ostrovia Ostrowy 2:1 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
 
20  2015-04-22 Polonia Andrzejów 0:1 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
20  2015-04-24 MGLKS Termy Uniejów 0:2 Start Brzeziny zobacz ›
20  2015-04-25 GLKS Dłutów 2:0 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
20  2015-04-25 Orzeł Parzęczew 2:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
20  2015-04-25 STAL GŁOWNO 3:1 Zawisza II Rzgów relacja ›
20  2015-04-25 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:1 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
20  2015-04-25 KKS Koluszki 1:1 PTC Pabianice zobacz ›
20  2015-04-26 Zjednoczeni II Stryków 4:1 LZS Justynów zobacz ›
 
21  2015-04-30 KKS Koluszki 3:2 GLKS Dłutów zobacz ›
21  2015-04-30 Start Brzeziny 1:5 STAL GŁOWNO relacja ›
21  2015-04-30 Włókniarz Konstantynów Łódzki 0:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
21  2015-05-01 PTC Pabianice 2:1 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
21  2015-05-02 LZS Justynów 1:1 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
21  2015-05-02 Włókniarz Pabianice 4:0 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
21  2015-05-03 Polonia Andrzejów 1:0 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
21  2015-05-03 Zawisza II Rzgów 3:4 Orzeł Parzęczew zobacz ›
 
22  2015-05-09 Ostrovia Ostrowy 1:8 Włókniarz Pabianice zobacz ›
22  2015-05-09 STAL GŁOWNO 7:1 Włókniarz Konstantynów Łódzki relacja ›
22  2015-05-09 Orzeł Parzęczew 4:1 Start Brzeziny zobacz ›
22  2015-05-09 GLKS Dłutów 3:0 LZS Justynów zobacz ›
22  2015-05-09 Andrespolia Wi¶niowa Góra 10:0 PTC Pabianice zobacz ›
22  2015-05-09 Zjednoczeni II Stryków 2:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
22  2015-05-09 Polonia Andrzejów 0:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
22  2015-05-09 Sokół II Aleksandrów Łódzki 0:1 KKS Koluszki zobacz ›
 
23  2015-05-16 PTC Pabianice 1:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
23  2015-05-16 Polonia Andrzejów 0:5 STAL GŁOWNO relacja ›
23  2015-05-16 Włókniarz Pabianice 1:1 LZS Justynów zobacz ›
23  2015-05-16 Sokół II Aleksandrów Łódzki 4:1 GLKS Dłutów zobacz ›
23  2015-05-16 KKS Koluszki 2:3 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
23  2015-05-16 Start Brzeziny 0:1 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
23  2015-05-16 Zawisza II Rzgów 2:2 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
23  2015-05-16 Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:8 Orzeł Parzęczew zobacz ›
 
24  2015-05-20 GLKS Dłutów 1:6 Włókniarz Pabianice zobacz ›
24  2015-05-20 MGLKS Termy Uniejów 1:1 KKS Koluszki zobacz ›
24  2015-05-20 Zjednoczeni II Stryków 3:2 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
24  2015-05-20 STAL GŁOWNO 4:3 PTC Pabianice relacja ›
24  2015-05-20 Ostrovia Ostrowy 4:1 Start Brzeziny zobacz ›
24  2015-05-20 LZS Justynów 3:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
24  2015-05-20 Andrespolia Wi¶niowa Góra 5:2 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
24  2015-05-20 Polonia Andrzejów 2:5 Orzeł Parzęczew zobacz ›
 
25  2015-05-23 Sokół II Aleksandrów Łódzki 0:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
25  2015-05-23 Zawisza II Rzgów 2:2 Włókniarz Pabianice zobacz ›
25  2015-05-23 KKS Koluszki 1:2 STAL GŁOWNO relacja ›
25  2015-05-23 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:0 GLKS Dłutów zobacz ›
25  2015-05-23 Start Brzeziny 8:1 LZS Justynów zobacz ›
25  2015-05-23 Włókniarz Konstantynów Łódzki 2:0 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
25  2015-05-23 Polonia Andrzejów 5:2 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
25  2015-05-23 PTC Pabianice 3:4 Orzeł Parzęczew zobacz ›
 
26  2015-05-30 GLKS Dłutów 2:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
26  2015-05-30 Włókniarz Pabianice 2:0 Start Brzeziny zobacz ›
26  2015-05-30 LZS Justynów 2:1 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
26  2015-05-30 Orzeł Parzęczew 1:1 KKS Koluszki zobacz ›
26  2015-05-30 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:3 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
26  2015-05-31 Ostrovia Ostrowy 4:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
26  2015-05-31 Zjednoczeni II Stryków 2:3 PTC Pabianice zobacz ›
26  2015-05-31 STAL GŁOWNO 6:4 Sokół II Aleksandrów Łódzki relacja ›
 
27  2015-06-03 MGLKS Termy Uniejów 4:2 GLKS Dłutów zobacz ›
27  2015-06-03 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:2 STAL GŁOWNO relacja ›
27  2015-06-03 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1:4 Orzeł Parzęczew zobacz ›
27  2015-06-03 KKS Koluszki 4:4 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
27  2015-06-03 PTC Pabianice 5:0 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
27  2015-06-03 Polonia Andrzejów 1:1 LZS Justynów zobacz ›
27  2015-06-03 Włókniarz Konstantynów Łódzki 2:7 Włókniarz Pabianice zobacz ›
27  2015-06-03 Zawisza II Rzgów 3:0 Start Brzeziny zobacz ›
 
28  2015-06-06 GLKS Dłutów 6:1 Start Brzeziny zobacz ›
28  2015-06-06 LZS Justynów 0:3 PTC Pabianice zobacz ›
28  2015-06-06 STAL GŁOWNO 3:0 MGLKS Termy Uniejów relacja ›
28  2015-06-07 Zawisza II Rzgów 1:3 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
28  2015-06-07 Włókniarz Pabianice 3:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
28  2015-06-07 Ostrovia Ostrowy 1:1 KKS Koluszki zobacz ›
28  2015-06-07 Zjednoczeni II Stryków 0:3 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
28  2015-06-07 Orzeł Parzęczew 3:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
 
29  2015-06-12 KKS Koluszki 3:3 LZS Justynów zobacz ›
29  2015-06-13 PTC Pabianice 2:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
29  2015-06-14 STAL GŁOWNO 5:2 GLKS Dłutów relacja ›
29  2015-06-14 MGLKS Termy Uniejów 2:7 Orzeł Parzęczew zobacz ›
29  2015-06-14 Włókniarz Konstantynów Łódzki 1:1 Start Brzeziny zobacz ›
29  2015-06-14 Polonia Andrzejów 1:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
29  2015-06-14 Sokół II Aleksandrów Łódzki 0:1 Ostrovia Ostrowy zobacz ›
29  2015-06-14 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:1 Zjednoczeni II Stryków zobacz ›
 
30  2015-06-20 GLKS Dłutów 3:1 Włókniarz Konstantynów Łódzki zobacz ›
30  2015-06-20 Start Brzeziny 4:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
30  2015-06-20 LZS Justynów 2:1 Sokół II Aleksandrów Łódzki zobacz ›
30  2015-06-21 Orzeł Parzęczew 3:1 STAL GŁOWNO relacja ›
30  2015-06-21 Ostrovia Ostrowy 0:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
30  2015-06-21 Zawisza II Rzgów 3:2 PTC Pabianice zobacz ›
30  2015-06-21 Włókniarz Pabianice 4:2 KKS Koluszki zobacz ›
30  2015-06-21 Zjednoczeni II Stryków 1:5 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2014-09-03 GLKS Dłutów 1:5 STAL GŁOWNO zobacz ›
 
---  2014-09-24 Kro¶niewianka Kro¶niewice 7:0 STAL GŁOWNO zobacz ›

 

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STAL GŁOWNOAndrespolia Wi¶niowa Góra
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra
2017-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
UKS SMS ŁódĽ 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra
MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
Widzew II ŁódĽ 1:1 ŁKS II ŁódĽ

Losowa galeria

Stal Głowno - LKS Różyca, 15.06.13
Ładowanie...