KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS Łódź - GLKS Sarnów/Dalików 0:3
  • Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 1:3
  • Górnik Łęczyca - PTC Pabianice 5:2
  • STAL GŁOWNO - Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2
  • MGLKS Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:2
  • Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2
  • Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew 3:0
  • Widzew II Łódź - ŁKS II Łódź 1:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 173
2. Kogut21 166
3. Stalowy69 121
4. olekstal 82
5. gamessstal 61

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 379, wczoraj: 595
ogółem: 1 019 938

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 30 67 20 7 3 72 - 32 +40
2.
herb
bz 30 52 16 4 10 74 - 53 +21
3.
herb
bz 30 46 14 4 12 70 - 63 +7
4.
herb
plus 30 46 13 7 10 64 - 57 +7
5.
herb
minus 30 45 12 9 9 53 - 52 +1
6.
herb
minus 30 44 12 8 10 68 - 46 +22
7.
herb
minus 30 44 12 8 10 59 - 49 +10
8.
herb
bz 30 42 10 12 8 51 - 46 +5
9.
herb
plus 30 40 11 7 12 50 - 44 +6
10.
herb
minus 30 38 10 8 12 66 - 57 +9
11.
herb
minus 30 38 11 5 14 37 - 55 -18
12.
herb
minus 30 38 11 5 13 57 - 68 -11
13.
herb
minus 30 38 11 5 14 54 - 69 -15
14.
herb
bz 30 32 9 5 15 30 - 54 -24
15.
herb
bz 30 29 8 5 17 37 - 63 -26
16.
herb
bz 30 26 7 5 18 42 - 82 -40

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 39 12 3 0 41 - 17 +24
2.
herb
15 34 11 1 3 48 - 23 +25
3.
herb
15 30 9 3 3 35 - 19 +16
4.
herb
15 26 8 2 4 32 - 29 +3
5.
herb
15 26 7 5 3 41 - 20 +21
6.
herb
15 26 7 5 3 22 - 19 +3
7.
herb
15 25 6 7 2 30 - 23 +7
8.
herb
15 24 6 6 3 32 - 28 +4
9.
herb
15 24 7 3 5 35 - 28 +7
10.
herb
15 23 7 2 6 37 - 29 +8
11.
herb
15 23 7 2 6 36 - 34 +2
12.
herb
15 21 6 3 6 19 - 21 -2
13.
herb
15 21 6 3 6 29 - 22 +7
14.
herb
15 17 5 2 8 18 - 32 -14
15.
herb
15 17 5 2 8 23 - 30 -7
16.
herb
16 15 4 3 8 9 - 29 -20

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 28 8 4 3 31 - 15 +16
2.
herb
15 23 7 2 6 34 - 29 +5
3.
herb
15 21 7 0 8 34 - 34 0
4.
herb
15 19 5 4 6 21 - 22 -1
5.
herb
15 19 5 4 6 31 - 33 -2
6.
herb
15 18 5 3 7 26 - 30 -4
7.
herb
15 18 5 3 7 27 - 26 +1
8.
herb
15 18 4 6 5 19 - 18 +1
9.
herb
14 17 5 2 7 21 - 25 -4
10.
herb
15 17 5 2 8 18 - 34 -16
11.
herb
15 15 3 6 6 29 - 28 +1
12.
herb
15 14 3 5 7 24 - 30 -6
13.
herb
15 14 4 2 9 19 - 41 -22
14.
herb
15 12 3 3 9 14 - 33 -19
15.
herb
15 12 3 3 9 25 - 39 -14
16.
herb
15 9 2 3 10 24 - 50 -26

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
LKS Rosanów
15 33 10 3 2 35 - 14 +21
2.
Polonia Andrzejów
15 28 9 1 5 23 - 21 +2
3.
Andrespolia Wiśniowa Góra
15 27 7 6 2 33 - 22 +11
4.
STAL GŁOWNO
15 25 8 1 6 35 - 26 +9
5.
Włókniarz Konstantynów Łódzki
15 24 7 3 5 29 - 24 +5
6.
PTC Pabianice
15 24 7 3 5 34 - 26 +8
7.
Orzeł Parzęczew
15 23 7 2 6 27 - 26 +1
8.
Zawisza II Rzgów
15 23 6 5 4 27 - 24 +3
9.
KKS Koluszki
15 23 7 2 5 30 - 29 +1
10.
Sokół II Aleksandrów Łódzki
15 20 6 2 7 27 - 28 -1
11.
MGLKS Termy Uniejów
15 18 5 3 7 33 - 27 +6
12.
LZS Justynów
15 17 4 5 6 28 - 28 0
13.
GLKS Dłutów
15 14 4 2 9 19 - 38 -19
14.
LKS Różyca
15 14 4 2 9 16 - 31 -15
15.
Pogoń Rogów
15 11 3 2 9 15 - 30 -15
16.
Krośniewianka Krośniewice
15 11 3 2 10 21 - 44 -23

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
LKS Rosanów
15 34 10 4 1 37 - 18 +19
2.
Orzeł Parzęczew
15 29 9 2 4 47 - 27 +20
3.
MGLKS Termy Uniejów
15 26 7 5 3 35 - 19 +16
4.
GLKS Dłutów
15 24 7 3 5 35 - 31 +4
5.
PTC Pabianice
15 22 6 4 5 30 - 31 -1
6.
Zawisza II Rzgów
15 22 6 4 5 26 - 28 -2
7.
LZS Justynów
15 21 6 3 6 38 - 29 +9
8.
STAL GŁOWNO
15 21 6 3 6 35 - 37 -2
9.
Pogoń Rogów
15 21 6 3 6 15 - 24 -9
10.
Sokół II Aleksandrów Łódzki
15 20 5 5 5 23 - 16 +7
11.
Włókniarz Konstantynów Łódzki
15 20 5 5 5 30 - 25 +5
12.
Andrespolia Wiśniowa Góra
15 15 3 6 6 18 - 24 -6
13.
LKS Różyca
15 15 4 3 8 21 - 32 -11
14.
Krośniewianka Krośniewice
15 15 4 3 8 21 - 38 -17
15.
KKS Koluszki
15 15 4 3 8 27 - 39 -12
16.
Polonia Andrzejów
15 10 2 4 9 14 - 34 -20

Tabela ligowa - zestawienie

  Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Włókniarz Konstantynów Łódzki XXX 5:2 2:0 2:1 2:2 2:0 0:1 4:4 1:2 2:0 5:0 0:2 3:2 3:0 2:2 2:1
2. STAL GŁOWNO 3:3 XXX 4:0 4:0 1:4 1:0 5:0 1:6 3:0 2:4 1:2 2:1 3:2 1:4 1:4 4:4
3. Pogoń Rogów 1:0 1:3 XXX 0:5 0:0 0:0 0:1 3:1 0:7 0:2 2:0 1:0 0:1 0:3 1:1 0:2
4. PTC Pabianice 3:3 3:0 1:1 XXX 1:0 2:6 3:2 1:0 3:0 0:0 2:2 1:2 3:3 1:1 2:2 4:1
5. Andrespolia Wiśniowa Góra 2:0 1:3 3:1 4:3 XXX 3:3 3:2 0:0 1:5 4:2 4:1 1:1 2:3 1:1 1:1 2:2
6. KKS Koluszki 3:2 5:2 3:3 1:3 1:1 XXX 0:0 5:1 2:0 4:1 1:0 1:2 3:2 1:5 1:4 4:3
7. Polonia Andrzejów 1:1 1:4 1:4 1:2 1:0 3:1 XXX 2:0 1:1 0:1 2:3 1:1 1:0 1:0 2:1 1:2
8. Zawisza II Rzgów 0:5 0:6 1:0 1:0 0:0 2:2 3:0 XXX 0:0 0:2 1:1 6:1 3:0 1:1 1:0 3:1
9. MGLKS Termy Uniejów 4:0 0:0 1:4 3:1 1:1 3:0 1:3 2:2 XXX 1:1 7:2 6:0 1:2 1:1 3:1 7:2
10. Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:0 1:4 1:2 2:1 0:1 5:1 1:2 2:3 3:0 XXX 0:1 0:0 4:1 3:1 3:3 2:2
11. GLKS Dłutów 2:0 4:3 0:0 1:2 3:1 3:5 2:3 2:4 2:2 1:0 XXX 6:2 1:1 1:3 2:1 5:1
12. LKS Różyca 2:3 1:1 2:1 2:5 1:3 1:2 5:1 2:1 4:2 1:4 0:1 XXX 0:3 0:2 1:1 1:0
13. Orzeł Parzęczew 0:1 2:3 5:1 7:3 4:2 3:1 4:1 6:2 3:0 1:1 5:2 2:0 XXX 0:3 2:1 4:2
14. LKS Rosanów 2:2 1:0 2:0 3:2 1:0 3:0 3:0 0:0 3:2 1:1 6:2 3:2 3:2 XXX 5:3 5:1
15. LZS Justynów 2:2 3:0 1:2 1:2 2:2 4:3 3:1 3:5 0:3 3:1 4:2 2:0 2:3 1:3 XXX 6:0
16. Krośniewianka Krośniewice 3:2 1:3 1:5 2:4 0:2 4:1 1:1 0:2 0:3 2:1 1:0 1:0 1:1 0:3 1:4 XXX

 

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STAL GŁOWNOAndrespolia Wiśniowa Góra
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
2017-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
UKS SMS Łódź 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
Widzew II Łódź 1:1 ŁKS II Łódź

Losowa galeria

Stal Głowno - LKS Różyca, 15.06.13
Ładowanie...