KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS ŁódĽ - GLKS Sarnów/Dalików 0:3
  • Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 1:3
  • Górnik Łęczyca - PTC Pabianice 5:2
  • STAL GŁOWNO - Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:2
  • MGLKS Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:2
  • Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2
  • Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew 3:0
  • Widzew II ŁódĽ - ŁKS II ŁódĽ 1:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 173
2. Kogut21 166
3. Stalowy69 121
4. olekstal 82
5. gamessstal 61

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 376, wczoraj: 595
ogółem: 1 019 935

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 30 58 18 4 8 57 - 48 +9
2.
herb
bz 30 55 15 10 5 58 - 31 +27
3.
herb
bz 30 54 16 6 8 69 - 51 +18
4.
herb
bz 30 51 16 3 11 52 - 44 +8
5.
herb
plus 30 50 15 5 10 52 - 41 +11
6.
herb
minus 30 47 14 5 11 53 - 48 +5
7.
herb
bz 30 47 12 11 7 60 - 44 +16
8.
herb
bz 30 47 14 5 11 71 - 51 +20
9.
herb
bz 30 43 13 4 13 62 - 58 +4
10.
herb
plus 30 39 11 6 13 45 - 55 -10
11.
herb
plus 30 38 10 8 12 59 - 56 +3
12.
herb
minus 30 38 11 5 14 50 - 59 -9
13.
herb
bz 30 33 10 3 17 39 - 50 -11
14.
herb
bz 30 27 8 3 19 34 - 68 -34
15.
herb
bz 30 26 7 5 18 31 - 62 -31
16.
herb
bz 30 24 7 3 20 36 - 62 -26

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 34 11 1 3 33 - 11 +22
2.
herb
15 30 9 3 3 31 - 14 +17
3.
herb
15 29 9 2 4 34 - 19 +15
4.
herb
15 29 9 2 4 28 - 23 +5
5.
herb
15 28 9 1 5 42 - 25 +17
6.
herb
15 27 8 3 4 43 - 27 +16
7.
herb
15 26 8 2 5 23 - 17 +6
8.
herb
15 26 8 2 5 29 - 17 +12
9.
herb
15 26 7 5 3 26 - 15 +11
10.
herb
15 24 6 6 3 32 - 20 +12
11.
herb
15 23 6 5 4 34 - 30 +4
12.
herb
15 21 6 3 6 20 - 22 -2
13.
herb
15 19 6 1 8 25 - 31 -6
14.
herb
15 18 5 3 7 17 - 23 -6
15.
herb
15 17 5 2 8 27 - 37 -10
16.
herb
15 11 3 2 10 20 - 33 -13

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny   M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 29 9 2 4 29 - 25 +4
2.
herb
15 27 8 3 4 26 - 24 +2
3.
herb
15 25 6 7 2 27 - 17 +10
4.
herb
15 24 7 3 5 23 - 24 -1
5.
herb
15 23 6 5 4 28 - 24 +4
6.
herb
15 21 6 3 6 30 - 31 -1
7.
herb
15 21 6 3 6 23 - 22 +1
8.
herb
15 18 5 3 7 37 - 32 +5
9.
herb
15 17 5 2 8 19 - 33 -14
10.
herb
15 16 5 1 9 14 - 35 -21
11.
herb
15 15 4 3 8 20 - 33 -13
12.
herb
15 15 4 3 8 25 - 26 -1
13.
herb
15 13 4 1 10 19 - 40 -21
14.
herb
15 12 4 0 11 19 - 28 -9
15.
herb
15 8 2 2 11 14 - 39 -25
16.
herb
15 5 1 2 12 11 - 31 -20

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Start Brzeziny
15 30 8 6 1 28 - 13 +15
2.
Sokół II/Victoria R±bień
15 29 9 2 4 30 - 20 +10
3.
Ner Poddębice
15 27 8 3 4 30 - 27 +3
4.
WYCOFANY: MKS II Kutno
15 27 8 3 4 34 - 23 +11
5.
Andrespolia Wi¶niowa Góra
15 26 8 2 5 25 - 22 +3
6.
Pogoń Rogów
15 24 7 3 5 30 - 22 +8
7.
KKS Koluszki
15 23 6 5 4 26 - 17 +9
8.
LKS Rosanów
15 22 7 1 7 25 - 23 +2
9.
Stal Głowno
15 22 6 4 5 26 - 28 -2
10.
MGLKS Termy Uniejów
15 21 6 3 6 30 - 24 +6
11.
Polonia Andrzejów
15 17 5 2 8 18 - 24 -6
12.
PTC Pabianice
15 16 4 4 7 14 - 26 -12
13.
Orzeł Parzęczew
15 15 4 3 8 17 - 30 -13
14.
Zawisza II Rzgów
15 15 3 6 6 21 - 28 -7
15.
LKS Różyca
15 11 3 2 10 15 - 35 -20
16.
GLKS Dłutów
15 9 2 3 10 16 - 23 -7

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Stal Głowno
15 32 10 2 3 43 - 23 +20
2.
Orzeł Parzęczew
15 32 10 2 3 54 - 21 +33
3.
Ner Poddębice
15 31 10 1 4 27 - 21 +6
4.
LKS Rosanów
15 28 8 4 3 27 - 18 +9
5.
Andrespolia Wi¶niowa Góra
15 25 8 1 6 27 - 22 +5
6.
Start Brzeziny
15 25 7 4 4 30 - 18 +12
7.
KKS Koluszki
15 24 6 6 3 34 - 27 +7
8.
PTC Pabianice
15 23 7 2 6 31 - 29 +2
9.
Zawisza II Rzgów
15 23 7 2 6 38 - 28 +10
10.
MGLKS Termy Uniejów
15 22 7 1 7 32 - 34 -2
11.
Sokół II/Victoria R±bień
15 18 5 3 7 23 - 28 -5
12.
Polonia Andrzejów
15 16 5 1 9 21 - 26 -5
13.
LKS Różyca
15 15 4 3 8 16 - 27 -11
14.
GLKS Dłutów
15 15 5 0 10 20 - 39 -19
15.
Pogoń Rogów
15 14 4 2 9 20 - 37 -17
16.
WYCOFANY: MKS II Kutno
15 0 0 0 15 0 - 45 -45

Tabela ligowa - zestawienie

  Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Stal Głowno XXX 2:1 4:2 3:3 7:1 2:2 4:2 2:5 0:1 1:4 1:3 2:2 4:0 3:0 4:1 4:0
2. Pogoń Rogów 1:2 XXX 3:4 3:1 1:2 1:1 2:0 0:3 4:2 4:0 1:5 0:3 1:0 1:1 2:9 3:4
3. PTC Pabianice 1:1 3:0 XXX 0:0 3:0 0:0 2:1 3:0 1:2 2:0 1:1 3:4 2:1 1:2 2:1 2:2
4. Ner Poddębice 1:3 1:2 2:1 XXX 3:2 1:0 2:1 1:0 4:1 3:1 1:1 2:4 2:1 2:0 2:5 1:1
5. Andrespolia Wi¶niowa Góra 3:1 2:0 4:0 1:2 XXX 1:1 2:1 1:0 3:0 6:0 2:3 2:1 1:0 2:0 2:0 1:2
6. KKS Koluszki 2:2 1:1 1:0 5:0 1:1 XXX 1:2 2:2 0:1 2:1 2:2 1:2 4:2 5:2 3:0 2:2
7. Polonia Andrzejów 0:3 0:2 1:3 2:3 1:0 4:2 XXX 1:0 0:1 2:2 1:1 0:0 2:1 3:1 2:1 1:2
8. Zawisza II Rzgów 0:3 3:3 3:2 2:3 3:1 2:1 5:2 XXX 3:0 3:4 1:1 3:2 0:0 3:3 3:3 0:2
9. WYCOFANY: MKS II Kutno 0:3 0:3 0:3 0:3 7:0 0:3 0:3 3:3 XXX 1:1 1:2 0:2 0:3 5:0 0:3 3:1
10. MGLKS Termy Uniejów 5:1 3:0 5:1 4:0 2:3 1:5 0:3 3:0 3:0 XXX 2:2 5:2 5:1 3:1 1:5 0:1
11. Start Brzeziny 0:0 1:1 3:0 2:3 0:2 2:2 3:1 2:0 3:0 3:0 XXX 4:1 1:0 4:2 3:0 0:2
12. Sokół II/Victoria R±bień 3:0 2:0 0:1 0:3 1:1 0:2 1:0 2:1 3:0 0:3 0:3 XXX 4:0 2:1 2:2 3:0
13. GLKS Dłutów 1:2 4:2 1:1 1:2 0:2 2:3 2:0 0:7 2:3 0:1 2:0 4:3 XXX 1:0 2:4 3:1
14. LKS Różyca 2:3 0:3 2:0 0:3 0:2 0:1 0:3 1:1 3:0 1:1 0:0 3:0 2:1 XXX 3:2 0:3
15. Orzeł Parzęczew 1:2 0:3 8:1 2:1 2:1 7:2 2:0 4:1 3:3 1:0 2:1 1:3 0:0 0:1 XXX 1:0
16. LKS Rosanów 4:0 0:2 3:0 0:2 2:1 1:3 2:0 1:2 3:0 4:2 0:2 1:1 3:1 4:0 1:1 XXX

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STAL GŁOWNOAndrespolia Wi¶niowa Góra
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra
2017-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
UKS SMS ŁódĽ 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra
MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
Widzew II ŁódĽ 1:1 ŁKS II ŁódĽ

Losowa galeria

Stal Głowno - LKS Różyca, 15.06.13
Ładowanie...