KS Stal Głowno - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • UKS SMS ŁódĽ - GLKS Sarnów/Dalików 0:3
  • Włókniarz Konstantynów - LKS Rosanów 1:3
  • Górnik Łęczyca - PTC Pabianice 5:2
  • STAL GŁOWNO - Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:2
  • MGLKS Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów 2:2
  • Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2
  • Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew 3:0
  • Widzew II ŁódĽ - ŁKS II ŁódĽ 1:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian.1994 173
2. Kogut21 166
3. Stalowy69 121
4. olekstal 82
5. gamessstal 61

Najnowsza galeria

PTC Pabianice - Stal Głowno, 25.03.17
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 359, wczoraj: 595
ogółem: 1 019 918

statystyki szczegółowe

Terminarz

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
 
2012-08-18 Start Brzeziny 1:0 GLKS Dłutów zobacz ›
2012-08-18 Pogoń Rogów 0:3 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
2012-08-18 Polonia Andrzejów 0:1 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
2012-08-18 LKS Różyca 2:0 PTC Pabianice zobacz ›
2012-08-19 Zawisza II Rzgów 0:3 Stal Głowno relacja ›
2012-08-19 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:1 KKS Koluszki zobacz ›
2012-09-12 Ner Poddębice 3:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2012-10-17 Orzeł Parzęczew 1:0 LKS Rosanów zobacz ›
 
2012-08-25 GLKS Dłutów 3:1 LKS Rosanów zobacz ›
2012-08-25 KKS Koluszki 3:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2012-08-25 Sokół II/Victoria R±bień 1:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
2012-08-25 Pogoń Rogów 1:2 Stal Głowno relacja ›
2012-08-25 MGLKS Termy Uniejów 3:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2012-08-25 PTC Pabianice 0:0 Ner Poddębice zobacz ›
2012-08-25 Start Brzeziny 3:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
2012-08-26 WYCOFANY: MKS II Kutno 5:0 LKS Różyca zobacz ›
 
2012-08-31 Orzeł Parzęczew 1:3 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
2012-09-01 LKS Różyca 0:0 Start Brzeziny zobacz ›
2012-09-01 Ner Poddębice 4:1 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
2012-09-01 Pogoń Rogów 4:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2012-09-01 Andrespolia Wi¶niowa Góra 3:1 Stal Głowno relacja ›
2012-09-01 LKS Rosanów 1:3 KKS Koluszki zobacz ›
2012-09-02 Polonia Andrzejów 2:1 GLKS Dłutów zobacz ›
2012-09-02 Zawisza II Rzgów 3:2 PTC Pabianice zobacz ›
 
2012-09-05 GLKS Dłutów 2:3 KKS Koluszki zobacz ›
2012-09-05 Sokół II/Victoria R±bień 3:0 LKS Rosanów zobacz ›
2012-09-05 Stal Głowno 4:1 Orzeł Parzęczew relacja ›
2012-09-05 MGLKS Termy Uniejów 2:3 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
2012-09-05 PTC Pabianice 3:0 Pogoń Rogów zobacz ›
2012-09-05 WYCOFANY: MKS II Kutno 3:3 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2012-09-05 Start Brzeziny 2:3 Ner Poddębice zobacz ›
2012-09-05 Polonia Andrzejów 3:1 LKS Różyca zobacz ›
 
2012-09-08 LKS Różyca 2:1 GLKS Dłutów zobacz ›
2012-09-08 Pogoń Rogów 4:2 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
2012-09-08 Andrespolia Wi¶niowa Góra 4:0 PTC Pabianice zobacz ›
2012-09-08 Orzeł Parzęczew 1:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2012-09-08 LKS Rosanów 4:0 Stal Głowno relacja ›
2012-09-08 KKS Koluszki 1:2 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
2012-09-09 Polonia Andrzejów 2:3 Ner Poddębice zobacz ›
2012-09-09 Zawisza II Rzgów 1:1 Start Brzeziny zobacz ›
 
2012-09-15 GLKS Dłutów 4:3 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
2012-09-15 MGLKS Termy Uniejów 0:1 LKS Rosanów zobacz ›
2012-09-15 PTC Pabianice 2:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2012-09-15 Start Brzeziny 1:1 Pogoń Rogów zobacz ›
2012-09-15 LKS Różyca 0:3 Ner Poddębice zobacz ›
2012-09-16 Stal Głowno 2:2 KKS Koluszki relacja ›
2012-09-16 Polonia Andrzejów 1:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2012-09-19 WYCOFANY: MKS II Kutno 7:0 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
 
2012-09-22 Ner Poddębice 2:1 GLKS Dłutów zobacz ›
2012-09-22 Pogoń Rogów 2:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
2012-09-22 Orzeł Parzęczew 3:3 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
2012-09-22 LKS Rosanów 3:0 PTC Pabianice zobacz ›
2012-09-22 KKS Koluszki 2:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
2012-09-23 Zawisza II Rzgów 3:3 LKS Różyca zobacz ›
2012-09-23 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:3 Start Brzeziny zobacz ›
2012-09-23 Sokół II/Victoria R±bień 3:0 Stal Głowno relacja ›
 
2012-09-28 Start Brzeziny 3:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2012-09-29 GLKS Dłutów 1:2 Stal Głowno relacja ›
2012-09-29 MGLKS Termy Uniejów 5:2 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
2012-09-29 PTC Pabianice 0:0 KKS Koluszki zobacz ›
2012-09-29 LKS Różyca 0:3 Pogoń Rogów zobacz ›
2012-09-29 Ner Poddębice 1:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
2012-09-30 WYCOFANY: MKS II Kutno 3:1 LKS Rosanów zobacz ›
2012-09-30 Polonia Andrzejów 1:0 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
 
2012-10-06 Pogoń Rogów 3:1 Ner Poddębice zobacz ›
2012-10-06 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:0 LKS Różyca zobacz ›
2012-10-06 Orzeł Parzęczew 2:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
2012-10-06 LKS Rosanów 0:2 Start Brzeziny zobacz ›
2012-10-06 KKS Koluszki 0:1 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
2012-10-07 Zawisza II Rzgów 0:0 GLKS Dłutów zobacz ›
2012-10-07 Sokół II/Victoria R±bień 0:1 PTC Pabianice zobacz ›
2012-10-07 Stal Głowno 1:4 MGLKS Termy Uniejów relacja ›
 
10  2012-10-13 GLKS Dłutów 0:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
10  2012-10-13 PTC Pabianice 1:1 Stal Głowno relacja ›
10  2012-10-13 Start Brzeziny 2:2 KKS Koluszki zobacz ›
10  2012-10-13 LKS Różyca 3:2 Orzeł Parzęczew zobacz ›
10  2012-10-13 Ner Poddębice 3:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
10  2012-10-14 WYCOFANY: MKS II Kutno 0:2 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
10  2012-10-14 Polonia Andrzejów 1:2 LKS Rosanów zobacz ›
10  2012-10-14 Zawisza II Rzgów 3:3 Pogoń Rogów zobacz ›
 
11  2012-10-20 Pogoń Rogów 1:0 GLKS Dłutów zobacz ›
11  2012-10-20 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
11  2012-10-20 Orzeł Parzęczew 2:1 Ner Poddębice zobacz ›
11  2012-10-20 LKS Rosanów 4:0 LKS Różyca zobacz ›
11  2012-10-20 KKS Koluszki 1:2 Polonia Andrzejów zobacz ›
11  2012-10-20 MGLKS Termy Uniejów 5:1 PTC Pabianice zobacz ›
11  2012-10-21 Sokół II/Victoria R±bień 0:3 Start Brzeziny zobacz ›
11  2012-10-21 Stal Głowno 0:1 WYCOFANY: MKS II Kutno relacja ›
 
12  2012-10-27 Ner Poddębice 1:1 LKS Rosanów zobacz ›
12  2012-11-24 GLKS Dłutów 1:1 PTC Pabianice zobacz ›
12  2012-11-24 WYCOFANY: MKS II Kutno 1:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
12  2012-11-24 Start Brzeziny 0:0 Stal Głowno relacja ›
12  2012-11-24 LKS Różyca 0:1 KKS Koluszki zobacz ›
12  2012-11-24 Zawisza II Rzgów 3:3 Orzeł Parzęczew zobacz ›
12  2012-11-24 Pogoń Rogów 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
12  2012-11-25 Polonia Andrzejów 0:0 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
 
13  2012-11-03 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:0 GLKS Dłutów zobacz ›
13  2012-11-03 Orzeł Parzęczew 0:3 Pogoń Rogów zobacz ›
13  2012-11-03 LKS Rosanów 1:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
13  2012-11-03 KKS Koluszki 5:0 Ner Poddębice zobacz ›
13  2012-11-03 MGLKS Termy Uniejów 2:2 Start Brzeziny zobacz ›
13  2012-11-03 PTC Pabianice 1:2 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
13  2012-11-04 Sokół II/Victoria R±bień 2:1 LKS Różyca zobacz ›
13  2012-11-04 Stal Głowno 4:2 Polonia Andrzejów relacja ›
 
14  2012-11-10 GLKS Dłutów 2:3 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
14  2012-11-10 Start Brzeziny 3:0 PTC Pabianice zobacz ›
14  2012-11-10 LKS Różyca 2:3 Stal Głowno relacja ›
14  2012-11-10 Ner Poddębice 2:4 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
14  2012-11-10 Pogoń Rogów 3:4 LKS Rosanów zobacz ›
14  2012-11-10 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
14  2012-11-11 Polonia Andrzejów 2:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
14  2012-11-11 Zawisza II Rzgów 2:1 KKS Koluszki zobacz ›
 
15  2012-11-17 Orzeł Parzęczew 0:0 GLKS Dłutów zobacz ›
15  2012-11-17 LKS Rosanów 2:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
15  2012-11-17 KKS Koluszki 1:1 Pogoń Rogów zobacz ›
15  2012-11-17 Sokół II/Victoria R±bień 2:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
15  2012-11-17 MGLKS Termy Uniejów 3:1 LKS Różyca zobacz ›
15  2012-11-17 PTC Pabianice 2:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
15  2012-11-18 Stal Głowno 3:3 Ner Poddębice relacja ›
15  2012-11-18 WYCOFANY: MKS II Kutno 1:2 Start Brzeziny zobacz ›
 
16  2012-12-19 WYCOFANY: MKS II Kutno 0:3 Polonia Andrzejów zobacz ›
16  2013-05-15 Stal Głowno 2:5 Zawisza II Rzgów relacja ›
16  2013-05-15 GLKS Dłutów 2:0 Start Brzeziny zobacz ›
16  2013-05-15 LKS Rosanów 1:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
16  2013-05-15 Sokół II/Victoria R±bień 2:0 Pogoń Rogów zobacz ›
16  2013-05-15 KKS Koluszki 1:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
16  2013-05-15 PTC Pabianice 1:2 LKS Różyca zobacz ›
16  2013-05-15 MGLKS Termy Uniejów 4:0 Ner Poddębice zobacz ›
 
17  2012-12-19 LKS Różyca 3:0 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
17  2013-03-30 Orzeł Parzęczew 7:2 KKS Koluszki zobacz ›
17  2013-05-29 LKS Rosanów 3:1 GLKS Dłutów zobacz ›
17  2013-05-29 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:1 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
17  2013-05-29 Stal Głowno 2:1 Pogoń Rogów relacja ›
17  2013-05-29 Zawisza II Rzgów 3:4 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
17  2013-05-29 Ner Poddębice 2:1 PTC Pabianice zobacz ›
17  2013-05-29 Polonia Andrzejów 1:1 Start Brzeziny zobacz ›
 
18  2012-12-19 WYCOFANY: MKS II Kutno 0:3 Ner Poddębice zobacz ›
18  2013-04-06 MGLKS Termy Uniejów 3:0 Pogoń Rogów zobacz ›
18  2013-06-08 GLKS Dłutów 2:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
18  2013-06-08 Start Brzeziny 4:2 LKS Różyca zobacz ›
18  2013-06-08 PTC Pabianice 3:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
18  2013-06-08 Stal Głowno 7:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra relacja ›
18  2013-06-08 Sokół II/Victoria R±bień 2:2 Orzeł Parzęczew zobacz ›
18  2013-06-12 KKS Koluszki 2:2 LKS Rosanów zobacz ›
 
19  2012-12-19 Zawisza II Rzgów 3:0 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
19  2013-04-13 LKS Rosanów 1:1 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
19  2013-04-13 Orzeł Parzęczew 1:2 Stal Głowno relacja ›
19  2013-04-13 Pogoń Rogów 3:4 PTC Pabianice zobacz ›
19  2013-04-13 Ner Poddębice 1:1 Start Brzeziny zobacz ›
19  2013-04-17 KKS Koluszki 4:2 GLKS Dłutów zobacz ›
19  2013-05-08 Andrespolia Wi¶niowa Góra 6:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
19  2013-05-08 LKS Różyca 0:3 Polonia Andrzejów zobacz ›
 
20  2012-12-19 WYCOFANY: MKS II Kutno 0:3 Pogoń Rogów zobacz ›
20  2013-04-20 GLKS Dłutów 1:0 LKS Różyca zobacz ›
20  2013-04-20 Ner Poddębice 2:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
20  2013-04-20 Start Brzeziny 2:0 Zawisza II Rzgów zobacz ›
20  2013-04-20 PTC Pabianice 3:0 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
20  2013-04-20 MGLKS Termy Uniejów 1:5 Orzeł Parzęczew zobacz ›
20  2013-04-21 Stal Głowno 4:0 LKS Rosanów relacja ›
20  2013-04-21 Sokół II/Victoria R±bień 0:2 KKS Koluszki zobacz ›
 
21  2012-12-19 Andrespolia Wi¶niowa Góra 3:0 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
21  2013-04-24 Sokół II/Victoria R±bień 4:0 GLKS Dłutów zobacz ›
21  2013-04-24 KKS Koluszki 2:2 Stal Głowno relacja ›
21  2013-04-24 LKS Rosanów 4:2 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
21  2013-04-24 Orzeł Parzęczew 8:1 PTC Pabianice zobacz ›
21  2013-04-24 Pogoń Rogów 1:5 Start Brzeziny zobacz ›
21  2013-04-24 Zawisza II Rzgów 5:2 Polonia Andrzejów zobacz ›
21  2013-04-24 Ner Poddębice 2:0 LKS Różyca zobacz ›
 
22  2012-12-19 WYCOFANY: MKS II Kutno 0:3 Orzeł Parzęczew zobacz ›
22  2013-04-27 GLKS Dłutów 1:2 Ner Poddębice zobacz ›
22  2013-04-27 LKS Różyca 1:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
22  2013-04-27 Polonia Andrzejów 0:2 Pogoń Rogów zobacz ›
22  2013-04-27 Start Brzeziny 0:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
22  2013-04-27 PTC Pabianice 2:2 LKS Rosanów zobacz ›
22  2013-04-27 MGLKS Termy Uniejów 1:5 KKS Koluszki zobacz ›
22  2013-04-27 Stal Głowno 2:2 Sokół II/Victoria R±bień relacja ›
 
23  2012-12-19 LKS Rosanów 3:0 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
23  2013-05-01 Stal Głowno 4:0 GLKS Dłutów relacja ›
23  2013-05-01 Sokół II/Victoria R±bień 0:3 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
23  2013-05-01 KKS Koluszki 1:0 PTC Pabianice zobacz ›
23  2013-05-01 Orzeł Parzęczew 2:1 Start Brzeziny zobacz ›
23  2013-05-01 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
23  2013-05-01 Pogoń Rogów 1:1 LKS Różyca zobacz ›
23  2013-05-01 Zawisza II Rzgów 2:3 Ner Poddębice zobacz ›
 
24  2012-12-19 WYCOFANY: MKS II Kutno 0:3 KKS Koluszki zobacz ›
24  2013-05-04 GLKS Dłutów 0:7 Zawisza II Rzgów zobacz ›
24  2013-05-04 Ner Poddębice 1:2 Pogoń Rogów zobacz ›
24  2013-05-04 LKS Różyca 0:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
24  2013-05-04 Start Brzeziny 0:2 LKS Rosanów zobacz ›
24  2013-05-04 PTC Pabianice 3:4 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
24  2013-05-05 Polonia Andrzejów 2:1 Orzeł Parzęczew zobacz ›
24  2013-05-05 MGLKS Termy Uniejów 5:1 Stal Głowno relacja ›
 
25  2012-12-19 Sokół II/Victoria R±bień 3:0 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
25  2013-05-11 MGLKS Termy Uniejów 5:1 GLKS Dłutów zobacz ›
25  2013-05-11 KKS Koluszki 2:2 Start Brzeziny zobacz ›
25  2013-05-11 LKS Rosanów 2:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
25  2013-05-11 Orzeł Parzęczew 0:1 LKS Różyca zobacz ›
25  2013-05-11 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:2 Ner Poddębice zobacz ›
25  2013-05-11 Pogoń Rogów 0:3 Zawisza II Rzgów zobacz ›
25  2013-05-12 Stal Głowno 4:2 PTC Pabianice relacja ›
 
26  2012-12-19 WYCOFANY: MKS II Kutno 0:3 Stal Głowno zobacz ›
26  2013-05-18 GLKS Dłutów 4:2 Pogoń Rogów zobacz ›
26  2013-05-18 Ner Poddębice 2:5 Orzeł Parzęczew zobacz ›
26  2013-05-18 LKS Różyca 0:3 LKS Rosanów zobacz ›
26  2013-05-18 Polonia Andrzejów 4:2 KKS Koluszki zobacz ›
26  2013-05-18 Start Brzeziny 4:1 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
26  2013-05-18 PTC Pabianice 2:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
26  2013-05-19 Zawisza II Rzgów 3:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
 
27  2012-12-19 MGLKS Termy Uniejów 3:0 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
27  2013-05-25 PTC Pabianice 2:1 GLKS Dłutów zobacz ›
27  2013-05-25 Stal Głowno 1:3 Start Brzeziny relacja ›
27  2013-05-25 KKS Koluszki 5:2 LKS Różyca zobacz ›
27  2013-05-25 LKS Rosanów 0:2 Ner Poddębice zobacz ›
27  2013-05-25 Orzeł Parzęczew 4:1 Zawisza II Rzgów zobacz ›
27  2013-05-25 Andrespolia Wi¶niowa Góra 2:0 Pogoń Rogów zobacz ›
27  2013-05-26 Sokół II/Victoria R±bień 1:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
 
28  2012-12-19 WYCOFANY: MKS II Kutno 0:3 PTC Pabianice zobacz ›
28  2013-06-01 GLKS Dłutów 0:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
28  2013-06-01 Pogoń Rogów 2:9 Orzeł Parzęczew zobacz ›
28  2013-06-01 Ner Poddębice 1:0 KKS Koluszki zobacz ›
28  2013-06-01 LKS Różyca 3:0 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
28  2013-06-01 Polonia Andrzejów 0:3 Stal Głowno relacja ›
28  2013-06-01 Start Brzeziny 3:0 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
28  2013-06-02 Zawisza II Rzgów 0:2 LKS Rosanów zobacz ›
 
29  2012-12-19 WYCOFANY: MKS II Kutno 0:3 GLKS Dłutów zobacz ›
29  2013-06-15 Stal Głowno 3:0 LKS Różyca relacja ›
29  2013-06-16 PTC Pabianice 1:1 Start Brzeziny zobacz ›
29  2013-06-16 MGLKS Termy Uniejów 0:3 Polonia Andrzejów zobacz ›
29  2013-06-16 Sokół II/Victoria R±bień 0:3 Ner Poddębice zobacz ›
29  2013-06-16 KKS Koluszki 2:2 Zawisza II Rzgów zobacz ›
29  2013-06-16 LKS Rosanów 0:2 Pogoń Rogów zobacz ›
29  2013-06-16 Orzeł Parzęczew 2:1 Andrespolia Wi¶niowa Góra zobacz ›
 
30  2012-12-19 Start Brzeziny 3:0 WYCOFANY: MKS II Kutno zobacz ›
30  2013-06-22 GLKS Dłutów 2:4 Orzeł Parzęczew zobacz ›
30  2013-06-22 Andrespolia Wi¶niowa Góra 1:2 LKS Rosanów zobacz ›
30  2013-06-22 Pogoń Rogów 1:1 KKS Koluszki zobacz ›
30  2013-06-22 Zawisza II Rzgów 3:2 Sokół II/Victoria R±bień zobacz ›
30  2013-06-22 Ner Poddębice 1:3 Stal Głowno relacja ›
30  2013-06-22 LKS Różyca 1:1 MGLKS Termy Uniejów zobacz ›
30  2013-06-22 Polonia Andrzejów 1:3 PTC Pabianice zobacz ›

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

STAL GŁOWNOAndrespolia Wi¶niowa Góra
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra
2017-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Ankiety

Na którym miejscu zakończymy sezon 2017/2018?

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
UKS SMS ŁódĽ 0:3 GLKS Sarnów/Dalików
Włókniarz Konstantynów 1:3 LKS Rosanów
Górnik Łęczyca 5:2 PTC Pabianice
STAL GŁOWNO 1:2 Andrespolia Wi¶niowa Góra
MGLKS Termy Uniejów 2:2 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 0:2 GKS Bedlno
Zawisza Rzgów 3:0 Orzeł Parzęczew
Widzew II ŁódĽ 1:1 ŁKS II ŁódĽ

Losowa galeria

Stal Głowno - LKS Różyca, 15.06.13
Ładowanie...